Skocz do zawartości
izid111

Podkładka do gry pod myszkę Transformers - pomoc.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym kupić podkładkę pod myszkę Tracer Transformers TRM-504 USB. Byłaby ona głownie do CS:GO. Gram na najniższych ustawionych DPI myszki (nic się nie świeci), czyli 800DPI. Ustawienia czułości myszki w CS'ie to 2.8 (i ciągle spada, np. teraz mam 2.6). Najlepiej byłoby, żeby podkładka była tania, lecz wiem, że czasem warto dopłacić. Interesuje mnie tylko rozmiar small! Z góry dzięki!

PS. Przez parę godzin miałem okazję pograć na Razer Goliathus Speed + Deathadder Chroma. Naprawdę super mi się grało, ale boję się, że nie będzie to aż tak super działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło o aż takie tanie (tak bardziej 20-30 zł).

Podkładki Bloody są niezłe. Mam tą większą Defense i jest znacznie fajniejsza od tych jakie posiadałem do tej pory. Defense ma fajną porowatą powierzchnię w sam raz pod metalowe ślizgacze. Jest raczej z tych twardszych - mysz jest stabilna i nie zapada się. Ceny rozsądne. Wykonanie super :)

Podobno do strzelanek lepsza jest wersja Offense - bardziej śliska. Ciężko mi powiedzieć - ja wolę mniej śliskie mouse pad'y ;) Po dwóch dniach katowania i tak zrobiła się bardziej śliska jak na początku ;)

 

http://www.bloody.tw/en/products.php?pid=13&id=7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...