Skocz do zawartości
AmonBeats

Smartfon do 1000 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cześć, co sądzicie o telefonie Nexus 5 vs Huaweii P8 Lite ? Nexus nie ma miejsca na kartę pamięci  16 gb wystarczyłoby mi, raczej wybrałbym tą wersję z 16 gb. Wadą też jest, że ma wysunięty aparat, może się rysować. Zaletą matryca, która ładnie odwzorywuje kolory. Huaweii ma 2 miejsca na karte sim podobno, huaweii posiada lepszy design i lepszy aparat podobno, ale nexus jest bardziej developerski. Myślę, że te dwa telefony są godne uwagi oraz można je śmiało porównywać. Próbuję sobie jakiś telefon wybrać, ale xperia odpada. w życiu nie wezmę już nigdy więcej xperii. Samsung nie za bardzo mi pasuje. HTC w sumie jest okej ale wolałbym huaweia albo nexusa. Mógłbym liczyć na jakąś radę ? Może polecicie jakiś inny telefon z tej samej półki. Ważne by był funkcjonalny, developerski, miał system który nie będzie zaśmiecony tak jak w przypadku xperii, dobry aparat i w miarę dobrą jakość dźwięku. Do 1000 zł. Najlepiej by był podobny do nich, lub jeszcze lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xperia i zaśmiecony system? Chyba mówisz o telefonach pod szyldem Sony Ericsson bo wszystkie xperie od czasu premiery pierwszej Z mają najlżejsze nakładki na androida.

Jeśli w grę wchodzą inne systemy i telefony używane to możesz sprawdzić jeszcze nokię lumie 930. Jeśli chcesz w miarę czystego androida jest jeszcze motorolę moto X 2014 ale również używana. Jeśli chcesz kupować nexusa 5 to przypuszczam że nowego na aukcji na allegro? Bo w sklepach ich od dawna nie ma, ostrzegam tylko że są to telefony z chin i różnie można trafić.

Z nowych Xperia M4, Huawei P8 Lite, Lumia 640, Samsung Galaxy A5, Alcatel OneTouch Idol 3, oraz bardzo ciekawy Huawei Honor 6 z 3gb ram.

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 znajomych posiada Nexusa 5 i sobie chwalą, wiem co on potrafi. Dziewczyna zaś posiada P8 Lite, ale bardziej mnie przekonuje Nexus, ale temat cały czas kontynuujemy :> Czekam na dalsze wypowiedzi i opinie.

Nie przeklejaj z innego forum bo się sypie kolor tekstu ( ew. wklejaj jako zwykły tekst )

 

P8 Lite pod warunkiem że lubisz często ładować ( mam, wiem co mówię ). Nie to że jest zły - trzyma długo jak używa się go do rozmów a nie pisania wiadomości i przeglądania neta.

Nexus 5 jest lepszy o ile myślisz o wersji 32GB. Ale mówimy o konstrukcji z 2013 roku - nadal kopie ale ile można.

 

Asus Zenfone 4GB Ram albo Lenovo K3 Note.

 

K3 Note tylko 700 zł, a ma wydajność lepszą od Nexusa, a Asus Zenfone to już bajka. kosztuje 1100 zł, a wydajnością dorównuje Note 4.

K3 Note to zakup urządzenia bez gwarancji producenta który poza atrakcyjną ceną raczej ma niewiele do zaoferowania o ile człowiek nie siedzi non stop w ROMach i traktuje telefon jak szmatę która zniesie każdy soft.

 

Zenfone 2 4GB RAM ( ZE551ML ) w wersji 16GB ma Atoma Z3560. W wersji 32/64 - Z3580. Znajdziesz 32GB na rynek PL za 1000PLN - jest to jak najbardziej sensowny zakup.

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenfone 2 jest niedopracowany, poza szybkim procesorem i 4 GB pamięci RAM ciężko w nim znaleźć jakieś mocne punkty, za to ma sporo znaczących lub mniej znaczących wad. OnePlus One byłby bardzo dobrym wyborem, choć nie wiem, czy będzie jeszcze do dostania w oficjalnej sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czego od nas oczekujesz ze wybierzemy i moze jeszcze kupimy za Ciebie? Kazdy z nas wyrazil tu swoje zdanie lub polecil ci telefony. W Twojej kwestii jest o nich poczytac i jakis wybrac. Nie my bedziemy z tego telefonu korzystali tylko Ty. Dla mnie eot.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...