Skocz do zawartości
damosan69

Słuchawki do FiiO E10k Olympus 2 do +- 600zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

Chciałbym dobrać słuchawki pod to urządzenie. Słucham głównie metal, muzykę elektroniczną i rock np:

 






 

Oraz gram w różne gry komputerowe.

 

Jakie słuchawki zgrają się z tym źródłem? 

Moje obecne słuchawki to Superlux HD-681. Do tej pory moją uwagę zwróciły (po opisie niestety):

AKG K-550

Beyerdynamic DT990 Pro 250ohm [32ohm nie mogę nigdzie znaleźć do kupienia]

ATH AD 500x [wersja A lub AD]

ATH M50x 

 

Nie mogę się zdecydować bo niestety doświadczenia brak ..

Proszę o sugestię.

Edytowane przez damosan69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, że jak nie dudni, nie tłucze to nie da się słuchać? :P 

Dokładna recenzja AKG 550 jest tu: http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-akg-k550/

Jeśli interesuje Cię tylko jednostajne dudnienie to proponuję to: http://www.bloody.tw/EN/products.php?pid=12&id=16 
Zabiły moje uszy :( Powrót do monitorów Behringer'a był jak wyjście ze studni... a Behringer zawsze miał i ma przesadzony bas ;)

Najlepiej będzie jeśli osobiście posłuchasz przed kupnem. Te Behringery HPX6000 do których link Ci przesłałem mają chyba wystarczająco basu i są większe od Sennheiser'ów. Sprawdzałeś je? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe nie :P Nie intresuje mnie mocny bas/dudnienie. Chce żeby był słyszalny. Nawet jak słucham czasem na integrze Superlux HD-681 to słysze taki lekki bas, ale jest go dla mnie na integrze jak by zbyt mało. Chciałbym żeby było go trochę więcej ale bez przesady. Ale myślę że muszę po prostu sobie posłuchać te AKG innego wyboru nie mam. Behringery jakoś mi się nie widzą ale wezmę je pod uwagę gdy będę chciał kupować słuchawki tego typu jak Sennheiser który podałeś/aś. 

 

edit: A jakieś inne opcje do rozważenia jeszcze istnieją? :)

Edytowane przez damosan69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...