Skocz do zawartości
1nter

MSI Z170A GAMING PRO BIOS RMA

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Kupiłem płytę i popełniłem błąd. Zamiast normalnie, to zaktualizowałem BIOS ( przynajmniej próbowałem ) przez Live Update 6, co oczywiście skończyło się tym, że komputer uruchomił się jakoś świecąca cegła bez IO. Dałem na reklamację, rękojmie odrzucono, ale dano do serwisu MSI. Jak sądzicie, zważywszy, że to ich program, to zwrócą mi nową, albo naprawią mi płytę? Czy odrzucą reklamację? Ktoś miał taki sam problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość damian696

Płyte ci przeflaszuja lub dadza nową tyle .Zreszta ten model płty to chyba mogłeś sam odratowac .Sie pena w jakieś tam usb wkłada  i naciska coś na klawie  i tyle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie inicjuje klawiatury, to ciężko. Próbowałem, może nieumiejętnie. Wg. wielu instrukcji. Mam nadzieję, że tak będzie, ale jak ktoś miał podobnie, to proszę, niech napisze jak wyszło.

Edytowane przez 1nter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość damian696

Sorki pomyliłem .Tu chodziło o pena i przycisk na płycie głownej i  podobno to działa  bez cpu i ram xD

Nazywa sie to MSI‬ BIOS Flashback i trzeba nazwać plik bios msibios  .

Sprawdz sobie czy twoja płyta miała ta funcje bo mi sie nie chce xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ci dali nową płytę , zwrócili to lekko dziwnie brzmi .

 

A co do problemu - to jak bios był oficjalny ( stabilny czy beta - nie ważne ) to nawet jak popełnisz błąd przy flashowaniu to gwarancja / rękojmia powinna zostać normalnie uznana .

 

To w końcu ich bios a nie jakaś modyfikacja od nie wiadomo kogo , chyba że całość rozbija się o użycie LU a nie innych narzędzi do tego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...