Skocz do zawartości
wind789

Problem z Systemem Windows 7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od około tygodnia mam następujące problemy:

- Nie można utworzyć kopii zapasowej systemu (zatrzymuje się na 15% i po pewnym czasie wyskakuje błąd)

- Nie można przywrócić systemu do konkretnego miejsca  w czasie  - "Operacja przekroczyła dozwolony limit czasu"

 

specyfikacje:

Windows 7 Ultimate 64bit

AsRock H81M

Msi Amd Radeon R9 270

 

Z góry dzięki.

Edytowane przez wind789

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Widocznie w miejscu docelowym brakuje miejsca na utworzenie kopii zapasowej.
2. Jeśli brak kopii to skąd Ci przywróci? Ewentualnie skasowałeś punkty przywracania...
3. Odinstaluj kompletnie bieżący sterowniki AMD. Za pomocą CCleaner wyczyścić dysk i rejestr systemowy. Reset i uruchomienie na sterowniku podstawowym VGA. Zainstaluj stare sterowniki 14.12 Omega. Poniżej link do pobierania sterownika:

https://www.techpowerup.com/downloads/2442/amd-catalyst-14-12-omega-win-7-64-bit/mirrors

Nie ma za co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój problem jest następujący: 

Podczas aktualizacji sterowników (doszło do 25%) program AMD Installer zawiesił się. Czy sterowniki które program zainstalował przed błędem będą działać sprawnie? Czy mogę ponowić aktualizację ,a program sam wykryje czy sterowniki wymagają ponownego zainstalowania?

 

MSI AMD Radeon R9 270

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Docelowe miejsce to Partycja D i ma 120 gb wolnej przestrzeni ,a wcześniej każda kopia zapasowa ważyła około 10gb.

2. Punkt przywracania są i mam skąd przywrócić. Błąd pojawia się podczas przygotowania do przywrócenia systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...