Jump to content
Sign in to follow this  
SpiderFYM

Thermaltake 530w smart se - gdzie dokupić kable

Recommended Posts

Witajcie

Straciłem gdzieś pudełko od swojego zasilacza, w srodu natomiast miałęm wszystkie dodatkowe kable. Gdzie mogę dokupić taki zestaw/pojedyncze kable?

Poszukaj na necie w sklepach. Myślę że te kable sa uniwersalne do każdego zasilacza.  Ew popytaj na forum czy ktoś nie ma odsprzedać z pare złotych wolnego kabla.  Jak masz podpięty kabel z molexami to już połowa sukcesu. Kupujesz 2 takie kable pod dwa wejścia 2x8 pin do 980Ti, którego masz zamiar kupić. Problem w tym że potrzeba 4 molexów. Ew. coś takiego:

http://www.komputronik.pl/product/265289/Elektronika/Akcesoria_Eksploatacja/Delock_rozdzielacz_zasilania_PCI_Express.html?qrtc_slt=slt_product&qrtc_tpl=tpl_product&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=119820&qrtc_pos=3&utm_source=quartic&utm_medium=slt_product&utm_campaign=tpl_product

Czyli potrzebujesz jednej końcówki 6 pin z zasilacza i rozdzielasz na 2x 6+2 Pin.  Czyli 2 x 8 Pin ;)

Edited by Devil

To jest przejściówka z 2 x molex na 8 pin. Jak napisałem jak masz 2 kable molex wychodzące z zasilacza to ja podepniesz czyli mozesz kupować Mogles napisać w poprzednim temacie o tym. Nie bierz 980 bo jest nieoplacalna. Nie tak dużo szybsza od 970 a sporo droższa. Albo 970 albo 980Ti. Ew Fury X..

Edited by Devil

Sprawdź, oczywiście beznapięciowo czy w gniazdo pci-e w zasilaczy wchodzi wtyczka 8 pin eps do zasilania cpu. Wygląda na ten sam układ z tego patrzyłem. 

Jeśli wejdzie, kupujesz http://allegro.pl/kabel-przedluzacz-zasilajacy-eps-8pin-f-8pin-m-i5793603168.html+ to co linkował Devil w drugim poscie + czteropak z biedronki i idziesz do znajomego elektryka/elektronika, by ci to polutował odpowiednio. Bierzesz oczywiście swój przewód pci-e na wzór.

Jak stać Cię na gtx980ti to stać Cię na lepszy zasilacz np. Xfx xtr 650w.

http://m.morele.net/product/details/628156/0

Ja bym za chiny tej karty nie podłączył do tego zasilacza, nie mówię że jest to zły zasilacz ale napewno nie jest to zasilacz do takiej karty. Jeszcze chcesz coś lutować czy podłączać przez molexy...

Tapatapatap Z2

Edited by GeMtin1