Skocz do zawartości
izid111

Myszka do max. 250 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym kupić sobie myszkę dla graczy (gram głównie w CS:GO) za max. 250 zł, lecz im mniej, tym lepiej! Obecnie mam myszkę Transformers USB Tracera. Gram na 800 DPI, a czułość myszki w CS'ie to 2.5 (i ciągle uczę się grać na niższej). Mam małe dłonie, próbowałem trzymać np. Rivala, ale jest ona raczej za duża. Może Rival 100? Aha, i gram na podkładce Roccat Siru, trzymam nadgarstek na podkładce i lubię różne podświetlenia itp. :). No, to chyba tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Rival Ci nie przypasił (mi też na początku wydawał się za duży ale po paru godzinach moja dłoń bardzo go polubiła i nie wyobrażam sobie od teraz innej myszki choć też mam niewielkie łapska) to może Roccat Savu (choć tak naprawdę wybór najbardziej zalezy od tego jak trzymasz mychę)?

Zerknij tutaj na polecane myszki - myślę, że coś dla siebie znajdziesz

 

http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje/myszki/rekomendowane_myszki/

Edytowane przez Piehursson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak - moglibyście mi polecić takiego mniejszego Rivala? Chciałbym, żeby miał podświetlenie i pasował do podkładki. Myszke trzymam sposobem palm grip (opieram nadgarstek na podkładce), w przypadku Rivala musiałbym go chwycić tak, żeby nadgarstek nie leżał na podstawce, bo tak to palce są za małe, żeby wcisnąć przycisk. Jeśli chodzi o boczne przyciski, to korzystam z nich. A może Razer Respawn? Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony mogę ci polecić Razer Orochi. Gdy miałem laptopa sprawowało się super, teraz mam PC i używam jej jedynie po kablu, chyba że film na tv oglądam to już dołączam. Wg mnie mysza sprawuje się rewelacyjnie. Mam ją od 2013 roku i jest świetna. Jej poprzedniczke miałem ale rozpadła się po 2.5 roku. Tzn sensor przestał w niej działać. Problemów z dwuklikiem w niej nigdy nie miałem, moge z całego serca polecić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech g400, zowie fk, deathadder. Kiedyś też miałem przekonanie tylko do jednego typu myszki, a teraz nie robi mi to aż tak dużych problemów. Ja gram na dpi 400 sens 2 i wymaga to odpowiedniego przygotowania stanowiska, podparcia przedramienia i nadgarstka. Zobacz na niektórych filmikach jak gracze radzą sufit osobie z ruchami 180 lub 270 stopni.

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...