Skocz do zawartości
majsterious

Problem z freezami komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem polega na tym, że parę minut po uruchomieniu komputera mam freezy. Tzn włączam przeglądarkę wpisuję adres naciskam enter i strona nie ładuje się kilka sekund i w końcu się pojawia, wchodzę na dysk, przeglądam foldery i w pewnym momencie następuje zatrzymanie ładowania na parę sekund po czym zawartość się pojawia, to samo z youtube ładuje jakąś stronę kilkam odtwarzanie czekam parę sekund i dopiero zaczyna się ładować (wcześniej mieli to kółko od ładowania filmu). Nie występuje to za każdym razem gdy włączam stronę, czy przeglądam foldery tylko co kilkanaście - kilkadziesiąt sekund komputer się zatrzymuje przy jakiejś czynności. Myszka działa, gdy najadę dolny pasek Windows to wszystko wszystko się normalnie podświetla itp. tylko nie ładuje się zawartość czy to stron czy dysku czy nawet właściwości komputera - czegokolwiek. Dzieje się to parę minut po czym problem nie wraca aż do ponownego uruchomienia komputera. Problem nie występuje gdy na pierwsze 10min działania komputera wstrzymam ochronę Eset Smart Security 9. W związku z tym czy program jest źle ustawiony czy on po prostu tak ma? (na laptopie też mam ten sam program i nic takiego się nie dzieje)?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...