Skocz do zawartości
Astorix

Podświetlenie w LG 24gm77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio kupiłem monitor LG 24gm77 i zauważyłem, że na czarnym tle występuje nierównomierność podświetlenia, zrozumiałbym to gdyby to było w rogach, ale jest to na środku ekranu. Zobaczcie sami na to, czy to zniknie po jakimś czasie czy to będzie na stałe? Monitor mogę jeszcze oddać do sklepu, mam na to 30dni.

Zdjęcie wyolbrzymia efekt, ale widać że na środku jest jaśniej.

pLFbB6w.jpg

Edytowane przez Astorix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten monitor od kilku dni i potwierdzam, że podświetlenie jest fatalne! Wybrałem LG bo ma pełno pozytywnych opinii w necie i podobno najlepsze kolory wśród monitorów 144hz... Nie wiem czy to jest wada, czy ten typ tak ma. Miałem wcześniej o połowę tańszą iiyamę i była podświetlona równomiernie, cały ekran był czarny! Pytanie do użytkowników innych monitorów 144hz. Czy też mają takie podświetlenie czy tak jest tylko w LG? Ciekaw jestem jak to wygląda w Asusie VG248QE lub Iiyamie GB2488HSU. Nie wiem czy wymieniać tego LG czy nauczyć się z tym żyć... U mnie na biało świeci prawy górny róg i lewy bok, a na niebiesko prawy dół i lekko środek. Jest to wkurzające jak się gra i są ciemne lokacje, albo ogląda się film.

 

hbm7zKb.jpg

Edytowane przez maxikazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...