Skocz do zawartości
ViruS001

Urządzenie do przeglądania internetu w TV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję jakiegoś urządzenia, które można byłoby podpiąć pod telewizor i internet (np. przez WIFI) i przeglądać strony internetowe, oglądać filmy na YT i tak dalej. Takie urządzenie co by udoskonaliło telewizor do SmartTV :wink2:

 

Dziękuje za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bonusso3

 

To chyba zwykłe klawiatury , bezpośrednio do TV ich chyba podpiąć się nie da .

 

Tylko z pomocą kompa - w sumie z opisu wynika że to zwykłe klawiatury tyle że są bezprzewodowe .

 

 

Co do problemu - może coś w rodzaju maliny czy jakiś box oparty na robociku np. Ondroid za 100 E z tego słowackiego sklepu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bonusso3

 

To chyba zwykłe klawiatury , bezpośrednio do TV ich chyba podpiąć się nie da .

 

Tylko z pomocą kompa - w sumie z opisu wynika że to zwykłe klawiatury tyle że są bezprzewodowe .

 

 

Co do problemu - może coś w rodzaju maliny czy jakiś box oparty na robociku np. Ondroid za 100 E z tego słowackiego sklepu .

Właśnie coś w tym stylu. Słyszałem też o urządzeniach opartych na Androidzie, też takie boxowe coś ale właśnie nie wiem jak się nazywają.

Nikt z was nie ma informacji o tym czy z urządzeniem steam link można wchodzić na neta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba zwykłe klawiatury , bezpośrednio do TV ich chyba podpiąć się nie da .

 

Tylko z pomocą kompa - w sumie z opisu wynika że to zwykłe klawiatury tyle że są bezprzewodowe .

 

No tak, No jak inaczej miałoby to działać? Raspberry Pi + xda-developers.com. Z tego co wiem, chyba nawet jest Android TV na Malinke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam odtwarzacz Sony S6500. Ma wszystkie internetowe bajery. Co dla mnie ważne odtwarza wszystko ze wszystkiego, nawet z dysku zewnętrznego do 4TB. Jest mnóstwo internetowych apek i można pobierać więcej. Polecam.

 

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak się spisuje bo sam planuje zakup czegoś podobnego i jestem ciekaw jak to działa i czy warto.

Jak najbardziej dam znać :) Jak już dostanę paczkę to protestuję to urządzenie i napisze mini-recenzje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten Sony S6500 odtwarza napisy TXT lub SRT do plików MKV ? Chodzi mi o zewnętrzne napisy dołączone do pliku osobno. No i czy z polskimi literkami.

Tak. U mnie działało. Radzę sprawdzić na stronie Soniacza.

 

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...