Skocz do zawartości
ZONK000 OC

Błędy w odczycie z pendrive w radio samochodowym.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Problem następujący, wrzucam pliki muzyczne na pendrive (np MP3), pendrive jest cały czas w radio w samochodzie, po kilku tygodniach zauważam że coś niedobrego dzieje się z piosenkami. Występują mikro piski, przerwy, czasem w co którejś piosence, czasem kilka w tej samej. Początkowo myślałem że uszkodzony pendrive, ale to samo występuje już na trzecim (8GB no name, 8GB hama, 32GB kingston). Można by powiedzieć że radio niszczy pliki, ale dzieje się to samo u mnie w dwóch samochodach, w jednym radio sony pięcioletnie (przeciętne radio za ok 300zł) w drugim roczne radio także sony (inny model, cena także ok 300zł). 

 

Panowie z czego to wynika? Myślałem że może z różnic temperatur jakie w samochodzie panują... sam już nie wiem.

 

Wrzuciłem przykładową piosenkę, ten pisk występuje między 7 a 8 sekundą, odtwarzając w telefonie może słabo to słychać, w normalnych głośnikach już wyraźnie.

 


Edytowane przez ZONK000 OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Schädling

Wykonaj pełne formatowanie pendrive (odznacz szybkie formatowanie) z opcją "przywróć ustawienia domyślne". Czasem pomaga....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...