Skocz do zawartości
Bromba123

Chciałbym troche podrasować starszy komputer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do dyspozycji około 1000-1500 zł i chwiałbym podrasować swój stary komputer interesuje mnie (z góry wszystko nowe): nowy procesor, karta graficzna, płyta <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>a i zasilacz.

Komputer ma służyć do grania.

 

Aktualnie posiadam:

grafika: ATI Radeon HD 3800 Series

procek: ADM athlon 64x2 dual core Processor5200+  2.60 GHz

RAM 4,50 GB

zasilacz: Tracer 4Life Hell Fire Silent 450W 

płyta główna:  GBT NVDAACPI

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Schädling

Z tym, że niemal stówka w tym zestawie to porządne chłodzenie CPU ;) Więc wyjdzie 1450,- złotych bez Spartana... Chociaż lepiej dopłacić za ciszę - nie ważne czy masz AMD czy Intela. 


Nie znam się na tym za bardo więc możesz dać zestaw np na Morele ?

.
Nie wiem czy Ci ten link zadziała: 
http://www.morele.net/komputery/podzespoly-komputerowe/zasilacze-61/,,,,,,,,,,6925O340676/1/?konfigurator=konfigurator-zestawu-komputerowego&productId=697462&action=add#configurator

Jedna rzecz. Zasilacz masz starego typu. Nie będzie pasować do nowych płyt głównych. Dodałem Ci do zestawu minimalne minimum jeśli chodzi o zasilacze. Wyjdzie troszkę drożej, ale powinno wszystko działać na 99% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coś co zwie sie zasilaczem to nawet nie jest stary typ , to <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>o udające zasilacz .

 

Nadaje się do kosza .

 

A co do chłodzenia procka - z boxem da się żyć , szczególnie przy Pentium czy I3 , chłodzenie może zmienić w innym czasie jak będzie miał na to kasę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Schädling

OK. Zawsze można dać coś lepszego. Nie wiem ile nasz kolega chce wydać?
Porządne chłodzenie CPU to podstawa w komputerze do grania. Jeśli już dajemy dobry zasilacz to i chłodzenie powinno być fajne... a nie wyjec, który będzie powodował zbijanie taktowania. No i zawsze można podkręcić FX a z i3 już nic nie wyczarujesz. FX zyskuje w nowszych grach w porównaniu do i3. Ewentualna rozbudowa będzie tańsza - FX-8xxx nie jest w cenie i5, a wydajność podobna.

Zestaw po zmianie zasilacza na lepszy: 
http://www.morele.net/komputery/podzespoly-komputerowe/zasilacze-61/,,,,,,1,p,0,,/2/?konfigurator=konfigurator-zestawu-komputerowego&productId=355832&action=add#configurator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety żaden z zestawów mi się nie wyświetla a chwiałbym zobaczyć co kupuje jesteście w stanie pokazać to na innej stronie ? Z góry dzięki :D

A takie coś : http://www.morele.net/komputery/podzespoly-komputerowe/chlodzenie-cpu-633/0.00,0.00,,,,,,,,,20584O771292/1/?konfigurator=konfigurator-zestawu-komputerowego&productId=518093&action=add#configurator 

Edytowane przez Bromba123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestawy od @Schädling ci się nie wyświetlają bo daje ci link tylko do konfiguratora a nie gotowego koszyka .

 

"Mój" zestaw z posta #2 normalnie jest wyświetlany bo jest na stronie PPC , dopiero z tej strony prowadzi link do koszyka@morele .

 

A jak chcesz to tutaj masz gotowy koszyk@morele .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Schädling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...