Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chciałbym zakupić stosunkowo niedrogi tablet głównie do czytania, internetu oraz grania w hearthstone. Pierwsze i najważniejsze pytanie brzmi, czy w tej cenie znajdę coś lepszego niż Asus Nexus 1 gen? O 2 gen w tej cenie niestety moge pomarzyć. Generalnie ten Nexus wygląda bardzo fajnie i jest dość tani, czy ktoś może coś więcej o nim powiedzieć lub zaproponować coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie 1 nexus do bardzo fajny tablet który wydajnościowy zły nie jest, ma też ogromne wspracie na XDa przez co jest już chyba na niego android 6.0 i ponoć działa bez zarzutu. Tyle z mojej strony, mialem nexusa 1 i 2 generacji wiec moge sie wypowiedziec, w rynku tabletów nie siedze wcale wiec nie doradze co moze byc dobrego w takiej akurat cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz Lark Ultimate 7i z Win8. Ma 4rdzeniowego Intela i 2GB. Nexus 1gen trochę się męczy z 1GB RAMu

 Chyba autor nie chce tabletu z Windowsem, bo chyba zależy mu mocno Hearthstonie, skoro o tym wspomniał.

Ja osobiście mam Lenovo Yoga 8" 1generacji. Nie wiem czy moja opinia będzie pomocna, bo to tablet nie pierwszej młodości, ale w Hearthstone nim grywałem, no i ogólnie nie zamieniłbym go na żaden inny ( chyba, że Yoga 2). Niewyobrażalnie dobry czas na baterii, świetna wygoda dzięki temu zgrubieniu. Świetnie czyta mi się na nim ebooki, ponieważ odginam lekko tę nóżkę i łapię sobie bardzo wygodnie za nią tablet i mogę czytać naprawdę wygodnie w każdej pozycji jaką tylko mogę sobie wymyślić (np leżąc trzymam tablet jedną ręką nad głową i jest super). Co do płynności nie jest źle, zainstalowałem sobie Nova Launcher i bardzo miło tablecik działa.

Możesz poszukać używanej sztuki na allegro jeśli zalezy Ci na cenie. Ale ogólnie gorąco polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...