Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Chciałbym was poprosić o pomoc w wyborze laptopa który będzie mi służył do pracy w programie 3ds Max, Photoshop, Illustrator, itd.

 

Budżet: 4000

Ekran: Full HD, 15,6

Preferencje: Ogólnie zastanawiałem się nad kupnem lenovo y700-15 ale podobno często się psuje.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Laptop dla mnie, wiek 23.
2. Wraz z systemem
3. 15,6
4. Ze slotem na ssd(później dokupie)
5. 4000
6. Stawiam na wydajność
7. FullHD
8. Mieszkanie
9. Gry – nie jest to priorytet lecz czasami lubię w coś zagrać
10. Programy: 3dsmax, Photoshop, coreldraw, illustrator. Nacisk kładę tutaj na 3ds Max ponieważ laptop będzie służył głównie do pracy w tym programie.
11. ?
12. Zastanawiałem się nad lenovo y700 ale podobno często się psuje
13.

Edytowane przez escitalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo Y50-70 i7-4720HQ/8GB/240/Win10X GTX960M FHD IPS
Z mocnym procesorem 4-rdzenie 8-wątków. Matryca FullHD IPS matowa. Aluminiowa obudowa. Szybki dysk SSD rozsądnej pojemności od razu w zestawie.

Ewentualnie taniej lenovo 17":
Lenovo Z70-80 i7-5500U/16GB/240/DVD-RW/Win8X GF840M FHD IPS
Z matrycą bardzo dobrej jakości FullHD IPS matowa. Przyzwoite podzespoły w niewielkiej cenie. Grafika słabsza. System w zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 będzie mi służył do pracy w programie 3ds Max, Photoshop, Illustrator, itd.

 

Ekran: Full HD, 15,6

 

 

Ja bym dopisał do wymagań: matryca IPS

 

ps. ekran 15,6" o proporcjach 16:9 jest po prostu mały (mała powierzchnia ekranu) . Czasem muszę coś robić na takim maleństwie w GIMP i po prostu jest niewygodnie ciasno - malutki ekranik. Ciekawostka: ekran 4:3 15,6" ma taką powierzchnię ekranu, co 16,5" 16:9

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.x-kom.pl/...10x-gtx950.html

 

A co powiecie na taki sprzęt? Jak będzie się sprawował 3ds Max na nim? 

 

Nie dość, że mały ekranik, to jeszcze pewnie matryca TN (nie chwalą się, że IPS) - ja bym tego nie kupił do 3D studio, Photoshop itp.

Z takimi matrycami laptopy dostał :)

 

No :) ... i dalej wyszukuje jakieś modele z TN i 15,6" w jednym x-P (dobrze, że przynajmniej matowa powierzchnia, a nie "lustereczko powiedz przecie")

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem jak mozna cokolwiek robić na ekranie 15,6" w PS'ie czy w jakimkolwiek innym programie,u gdzie potrzeba przestrzeni roboczej. Od czasu do czasu, po za miejscem pracy, tak, ale na co dzień - tylko 24" 16:10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...