Skocz do zawartości
Frekas

Jaka obudowa do gier za 600 zł mini tower SLI + CPU LC

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jestem już chyba na zakończeniu budowy mojego zestawu. Szukam dobrej obudowy mini Tower (micro ATX) z miejscem na chłodnice od Corsair 100i GTX lub 110i GTX, miejscem na 2 SSD (najlepiej przykręcane pionowo obok lub za płyta główna ) i ewentualnie miejsce na jeden dysk 3,5".

Chciałbym żeby obudowa była nie szersza niż 22 cm, mam dość mało miejsca na biurku. 

Trochę przeszukałem internet i znalazłem ciekawa obudowę Corsair 350d. Z tego co mi sie podoba to ze ma jeden slot wolnego miejsca od zasilacza do dolnej karty SLI. Teoretycznie troszkę więcej miejsca na przepływ powietrza. 
Minus tej obudowy jest taki ze dyski twarde mogą troszkę kolidować z prawidłowym wlotem powietrza. Są przy samym wlocie powietrza do obudowy. Nie wiem czy będzie to miało duży wpływ na chłodzenie ? Może o 1 czy 2 stopnie będzie cieplej w obudowie ?

Ewentualnie jeszcze cooler master n200 tylko ze jest strasznie brzydka sad.gif
Widziałem też Corsair Carbide 88R, Corsair Carbide SPEC-M2, 

Czy są jeszcze jakieś ciekawe obudowy do 600 zł? Ewentualnie może być więcej jeśli obudowa będzie miała sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że SLI z 970 to nie najlepszy pomysł. Do tego dochodzi sporo ciepła w małej obudowie. Te chłodnice to o kant. sobie można. Głośne przedwszystkim  No i wracając do SLI lepiej wziać 980Ti. Zawsze to lepiej wypadnie w grach niż SLI, gdzie nie zawsze działa tak dobrze. Do tego jeszcze w małej obudowie. O ile w ogóle to wszystko zmieścisz. Bierz 980Ti od EVGA np.

 

 

Co do obudowy. 22 CM szerokości  ? To chyba tylko miniITX, więc trzeba będzie szukać bardzo krótkiej karty, wiec odpada ta chłodnica.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miniITX??? Spokojnie wejdzie SLI GTX 980Ti jeszcze z zapasem na 2 lub 3 chłodnice (CPU i SLI GPU) na płycie mikro ATX

Obudowa ma dokładnie 21 cm szerokości. 

 

Wystarczy spojrzeć na tą konfiguracje http://www.corsair.com/en/blog/2014/january/the%20obsidian%20350d%20with%203%20hydro%20series%20coolers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...