Skocz do zawartości
SpiderFYM

be quiet! Silent Wings 2 - wydajność? + kontrolery obrotów

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Szukam wentylatorów, raczej 120, choć 140 też wchodzą w grę. Zależy mi na tym aby wentylatory były ciche ale nie było to okupionę słabą wydajnością. Znalazłem serię Silent Wings 2 od be quiet. Zbierają wiele pozytywnych recenzji jeśli chodzi o głośnośc (a właściwie jej brak) - jednak jak wygląda ich wyciąganie ciepła/wtłaczanie chłodnego powietrza?

W komputerze mam i5-4690K podkręconą do 4.4GHz i 980Ti na standardowych zegarach.  

 

Drugie pytanie dotyczy kontrolerów obrotów. Chciałbym aby kontroler był na przednim panelu, więc  wielkość to 5,25 i oferował możliwość całkowitego wyłączenia podpiętych wentylatorów. Co moglibyście polecić? Najlepiej w czarnym kolorze aby pasowałdo Corsaira R300. 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez SpiderFYM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem te Enermaxy i terkotaly delikatnie. Przy 900 rpm szum powietrza to zagluszal, ale skrecone na np 600 bylo wyraznie slychac. A terkotanie jest 5x bardziej irytujace niz dmuchawa z kompa.

Przy SilentWingsach2 zadnego terkotania nie mam.

 

Co do ich wydajnosci to wiadomo ze nie jest najwyzsza. Albo cisza, albo bezkompromisowa wydajnosc.

Edytowane przez verul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...