Skocz do zawartości
RevWolt

Internet mobilny do grania.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w poprzednim temacie szukałem pc do grania teraz szukam internetu ale mam wielki problem.

Dodać muszę że mogę mieć tylko mobilny internet (tak wiem ciężko na nim grać).

Obecnie posiadam internet z t-mobile 70 GB transferu za który płacę 70 zł, szybkość max 42,5 mb/s ale jak zawierałem umowę bez urządzenia to konsultantka powiedziała że mogę korzystać z niego w lte ale muszę kupić inny modem.

Gdy kupię nowego pcta ten obecny pójdzie do innych celów bo jest nie mój, chciał bym żeby nowy miał podobny parametry lub lepsze od poprzedniego, jedynie pakiet może być mniejszy.

Speed obecnego http://www.speedtest.net/my-result/5013742812

Szukałem i szukałem aż w końcu wymyśliłem by zamówić taki internet http://www.t-mobile.pl/internet-mobilny/cat10032.chtml

Comfort z urządzeniem: 30 zł na miesiąc 25 GB (tylko granie ew. YT) i urządzenie z dopłatą a dodać muszę że mam zasięg LTE

I tu mnie zastanawia jedno, jaka jest różnica między oferta SPECJALNA a tymi innymi prócz tego że na krócej tz. 6 miesięcy.

Oferta z modemem jest za 40 zł i ma tylko 10GB na 24 miesiące, specjalna jest na 6 miesięcy taniej i więcej limitu.

Pytania głównie kieruje do kogoś kto wybierał ofertę od tego operatora i wiedział o co dokładnie chodzi.

Chcę też by ktoś podpowiedział mi jaki inny internet kupić np. z play, orange, plus.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj można sobie porównać oferty kilku dostawców i można to zrobić przez internet. Jest taka platforma usług i nazywa się Pan Wybierak. Jak wpiszesz swój adres to dostosuje oferty które będą tam działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Karolina99777 napisał:

 

 

Jedna z lepszych sieci komórkowych w Polsce. Zaczynając od tego jakie są oferty i promocje kończąc na zasięgu i infolinii. Abonamenty w tej firmie to najlepsze co istnieje dokładniej mówie tu o Mówiąc wprost nie zawiodłam się nigdy na tej sieci. W razie problemu dzwoniłam na infolinie i dostawałam odrazu pomoc. Mega polecam sieć!!!

Mówiąc wprost nie zawiodłam się nigdy na tej sieci.

Dwa razy kopiowanie wpadło w temacie sprzed 7 lat ??  Spamerom dziekujemy, do tego kiepska reklama. Omijać szerokim łukiem.

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...