Skocz do zawartości
kornel12

[Proline] opinie o sklepie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakładam ten temat ze względu na to że na tym forum prawdopodobnie jest dużo użytkowników


Którzy zrobili zakupy w sklepie Proline.pl i mogą się podzielić opiniami na temat tego sklepu lub przestrzec przyszłych kupujących. 


 


 


opinia powinna zawierać następujące dane 


 


- Data zakupu towaru/Data reklamacji towaru/Data naprawy towaru 


- Miejsce zakupu towaru


- Forma zakupu towaru


- Jakość obsługi 


- Czas pobytu towaru na reklamacji 


- Ocena ogólna 


-Jakość towaru


- Jakość usług ( składanie komputerów/czyszczenie itp.itd.)


- Kompetencja obsługi 


 


 


Proszę nie zamykać tego tematu.Proszę zamknąć moje poprzednie tematy związane ze sklepem Proline. 


 


Proponuję założenie działu na tym forum poświęconego opiniom na temat sklepów komputerowych ze względu na możliwość podzielenia się opinią lub doświadczeniem o danym sklepie komputerowym  


oraz ze względu na możliwość  sklasyfikowania sklepów internetowych *


 


jeśli taki dział lub temat istnieje to przepraszam. 


 


 


Panie Klaus proszę nie zamykać tego tematu ponieważ uważam że - ten temat który założyłem jest przydatny ze względu na możliwość podzielenia się opiniami o tym sklepie przez użytkowników  


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/topic/10429-oszusci-niesolidne-firmy-serwisy-sklepy/page-41?hl=+oszu%C5%9Bci

 

Stary temat z przed 5 lat. Ogólnie opinii o sklepach jest dużo na ceneo czy innych forach. Wystarczy poszukać i poczytac na kilku. Zawęzi to ryzyko pisania przez pracownikow sklepu dobrych opinii i zlych opinii z konkurencji.  Generalnie Proline jest dobrym sklepem. Towar zwykle przychodzi na czas. Ceny maja rozne, ale nie tak wysokie jak w niektorych sklepach. Serwis sie poprawil bo kiedys to byl  spory problem w tym sklepie. Ogolnie moge polecic tyle ze maja rozny wybor i dostepnosc. Trzeba tez patrzec na gwarancje i kontaktowac sie ze sprzedawca i ustalic warunki. Niektore produkty maja krotsza gwarancje na ich stronie niz daje producent. Zdarza sie to tez w innych sklepach.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W proline od czasu do czasu kupuję drobne rzeczy , większe zakupy robiłem jak składałem kompa z siga - było to parę lat temu , praktycznie cały komp oprócz chłodzenia i SSD kupiony był u nich w sklepie stacjonarnym .

 

Z gwary & Co też w zasadzie nie korzystałem , raz czy dwa na gwarę poszła jakaś drobnica typu pendrive etc. - nie było problemów z tym .

 

Więcej opinii - temat linkowany przez Devila ( choć stary ) + opinie z ceneo & etc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...