Skocz do zawartości
Kil M

Czy jest sens czekać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam w planach złożyć pudło za około 5k. W grę wiec wchodzi aktualnie jakaś 980-tka i pewno skylake. Pytanie jednak czy nie warto poczekać pól roku (sic!) na nową generacje kart by wyrwać coś nowego i może bardziej opłacalnego. Jak w waszej opinii wygląda sens czekania na nowy sprzęt ? warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto, ponieważ obecnie nie jest znana "premia wydajnościowa" dla nowych kart oraz wielkość opóźnień premier.

 

Aczkolwiek faktycznie jest wysokie prawdopodobieństwo, że większość nowych rzeczy będzie bardziej opłacalna od akurat 980-tki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rób żartów koledze bo równie dobrze po co ma teraz kupować kompa jak nie bedze mógł sobie pograć [jak wyjdą grafy to i pewnie refresze procków się pojawią jak to u intela w zwyczaju]

 

w ogóle to czekać można do u...ranej śmierci bo stale cos nowego wyłazi a to grafy a to procki a to jakieś refresze - jak kto chce -  ale po co kupować jak ma się to kurzyc [i bedzie się starzało]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupować tylko nie przesadzać z grafiką. 980ka zdecydowanie za dużo straci na wartości po premierze Pascali. Kup gtx 970 lub gtx 960 i wymienisz sobie za jakiś czas na jakiegoś mocnego Pascala. Dziś gtx 970 w zupełności wystarcza do ultra. A na takim gtx 960 pograsz w mixie High/Ultra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bedze mógł sobie pograć [jak wyjdą grafy to i pewnie refresze procków się pojawią jak to u intela w zwyczaju]

Nie interesuje mnie nowa generacja jakichkolwiek procków. Temat założyłem ze względu na kartę i tylko karta mnie interesuje.

 

Interesuje mnie ponieważ wg. mojej wiedzy 9xx jest refreshem 7xx. Grafika mnie interesuje ponieważ nie wiem jak wygląda choćby wydania nie referentów na premierze nowej serii kart.

 

kupić 970 i grać a nie czekać

 

Jest to jakieś rozwiązanie które biorę pod ewentualną rozwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...