Skocz do zawartości
Polar

Mały telefon (smartfon lub nie) z dobrym aparatem jest taki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio pada mi Nokia N8 i trzeba coś z tym zrobić. Są obecnie na rynku telefony mniejsze od nokii n8 z dobrym aparatem???  Nie musi być smartfon najważniejsze żeby był mniejszy lub maksymalnie taki sam jak N8. Nic większego nie zmierzam przy sobie nosić a zawsze mnie zastanawiało jak użytkownicy smartfonów szajsunga i tym podobnych mogą nosić takie czekolady po kieszeniach.

Jeśli nie będzie czegoś takiego to N8 nową wezmę i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem szajsunga ace 2 który ma koło 4 cali i spokojnie wejdzie w przednią kieszeń spodni "regular fit" z lekkim luzem, inne tak do 4,5 cala też, no chyba, że ktoś rureczki nosi to wiadomo, zostaje torebka do kompletu :smoke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem szajsunga ace 2 który ma koło 4 cali i spokojnie wejdzie w przednią kieszeń spodni "regular fit" z lekkim luzem, inne tak do 4,5 cala też, no chyba, że ktoś rureczki nosi to wiadomo, zostaje torebka do kompletu :smoke:

 

Niestety Ace 2 nie jest raczej asem jeśli chodzi o aparat przy N8. W sumie nie wiem czy na rynku jest ( poza flagowcami ) coś co ma dobrą optykę i ~4.2"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z1 i Z3 Compact też [gluteus maximus] nie urywają jeśli chodzi o jakość zdjęć. Jak ktoś chce aparat do robienia zdjęć w trybie automatycznym to tym bardziej on kuleje w telefonach od sony. Co śmieszne telefony innych producentów które używają aparatu od sony robią zdjęcia lepsze, bo maja lepsze oprogramowanie. Jak na Z1/c, Z2, Z3/c, Z3+ chce się robić dobre zdjęcia to tylko na trybie manualnym. Już kiedyś psiałem że te telefony mają dobry aparat tylko w 2 momentach- kiedy się je kupuje i kiedy się je sprzedaje. 99% osób nawet nie wie że w trybie automatycznym te telefony robią zdjęcia w 8 mpx, a nie 20,7mpx i nie da się tego zmienić bez roota i instalacji xposed- taka ciekawostka bo 20,7mpx i tak tutaj nic nie daje, a nawet wypada gorzej.

 

@Orgiusz, nie ma takiego telefonu, chyba że weźmiemy pod uwagę iphone 5C, przecież to nie flagowiec :>

Ano i jest jeszcze galaxy s4 zoom, co prawda bliżej mu do s4 mini.

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Sony Z3Compact sprawdzi się świetnie. W opcjach zaawansowanych możemy ustawić aż 20,7 Mpx - co prawda zdjęcia nie są wyśmienitej jakości ale są naprawdę dobre jeśli porównamy je tylko z innymi telefonami. Podstawowe 8Mpx na trybie auto też daje cudne fotki, ja bardzo polecam :) A do tego smartfon jest stosunkowo niewielki - zdaje się, że jest to 4,6 cala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...