Skocz do zawartości
Jitro

Monitor do internauty <osiemset

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wiem, że jest sporo tematów podobnych o monitorach, ale mam może specyficzne wymagania stąd mój post. Tematu który by odpowiedział na moje poszukiwania nie znalazłem. Poszukiwany żywy, nie martwy:

 

Monitor dobrej jakości do: przede wszystkim internet, czasem jak każdy użytkownik internetu:  film i gry.

Necessary: Dobre kąty widzenia - na TN wraz z przewijaniem okna barwa np. belki może się zmienić kiedy będzie już na wysokości wzroku - chciałbym tego uniknąć. Z regulacją wysokości. Złącza: VGA, DVI.
Opcjonalnie: z dobrymi głośńikami jeśli ma to sens. Na biurku nie mam specjalnie miejsca na dodatkowe klocki (glosniki)

Wielkość 21,5, do 22 cala. Większego nie potrzebuję z uwagi na małe biurko i osobiste upodobania ...

Budżet max <800 PLN.

 

ThX

 

 

PS

Mam procesor Intel e2220, czy jest sens go wymieniać na lepszy żeby przyśpieszyć internet? podczas przeglądania internetu jest zjadany max do 65 procent. Jeśli tak to na jaki. Wymóg: <65Wat

Edytowane przez Jitro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za duzy skrót myślowy - jak ma pootwierane duzo okien to moze  brakować [bo proc powinien dawaćj eszcze radę], odnosnie modnitora to padła już odpowiednia odpowiedź wiec po co powielać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 VESA odpada mam biurko przed oknem i też z innych powodów, np przenośność. No i proponowane przez Ciebie monitory nie mają regulacji wysokości ...

 

Proszę o propozycje spełniające moje kryteria.

Edytowane przez Jitro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...