Skocz do zawartości
maxymili

i5 2300 bez OC + r9 270x

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem i jeszcze nie podłączyłem MSI r9 270X Gaming.

 

Na ile procesor będzie tłumił tą kartę?

Czy muszę zmienić procka i lub procka i płytę.

 

Proc i5 2300

Płyta nie daje możliwości OC, chipset Q65.

Pamięć 2*2GB obniżone taktowanie 1333.

Dysk systemowy Intel SSD + Magazyn seagate 1TB.

Zasilacz Scythe Kamariki 450 W.

Monitor 1680*1050 DVI.

----------------

 

Do tej pory miałem 5850 i już po OC do 900MHz na low większość gier jako taka chodziła, ale nawet w WOT zdarzały mi się przycinki np podczas explozji etc. Chciał bym pograć spokojnie w medium.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem, kupiłeś wszystkie graty i zamiast sprawdzić jak to będzie chodzić, pytasz co zmienić. Podłącz i sprawdź czy wydajność Cię będzie zadowalać.

Karty jeszcze nie mam, dopiero co kupiłem z allegro, a procek miałem wcześniej. Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WoT chyba dalej działa na jednym wątku. Moim zdaniem masz za mało RAMu, stąd te przycinki. Z grafiką jakiś tam progres będzie.

 

Chodzą pogłoski na darknecie, że po tym jak wprowadzili fizykę to już wykorzystuje 2 :zonk:

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem testy i od dawna już WOT wykorzystuje dwa 4 też ale dużo mniej dają. Głównie poprawia min FPS.

To coś nerwowo do sprawy podchodzisz ;)

taka natura, co zrobisz ;)

ale poważnie i tak ciężko będzie stwierdzić co wynika z procka a co jak napisał kolega wyżej z pamięci np.

 

Pytanie powinno brzmieć, jaki procek na 1155 będzie pasował do karty r9 270X od MSI. Czy opłaci się wymieniać płytę i kręcić czy tylko procek?

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...