Skocz do zawartości
cochin

Paragon

Rekomendowane odpowiedzi

341617791.jpg

 

Paragon to nowa gra typu MOBA od Epic Games.

https://www.epicgames.com/paragon/

 

Jest wybitnie zręcznościowa, a rozgrywka jest prowadzona w trybie trzeciej osoby.

Dwie 5 osobowe grupy walczą na 1 mapie, posiadającej bardzo rozbudowane podziemia, które tworzą wielopoziomową junglę.

 

Nie przynudzając

Trailer

 

 

Gameplay

 

 

Od początku roku trwają alpha testy, w których mam przyjemność uczestniczyć.

W ten weekend ponownie otwierają serwery, a ja mam rozdania 3 zaproszenia do gry.

Chętnych proszę o PM z podaniem adresu e-mail na jaki wysłać invite.

Edytowane przez cochin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz mnie dodac do znajomych, moze cos sie zagra, nick pioflo

 

Sam pomysl mi sie bardzo podoba, wczesniej gralem w lola troche, ostatnio w hots sporo, z tego typu gier.

Mapa wymaga nauczenia, jungla z poczatku jest lekko zagmatwana ;)

Wydaje mi sie ze dosc trudna, wszystkie skille to skillshoty.

Fajny pomysl z kartami, ktore sa odpowiednikiem kupna przedmiotow zwiekszajacych staty. Zdobywamy je z card-packow (np za wbicie lvl), a potem w czasie meczu mozna ich uzyc, a nastepnie upgradeowac.

 

Gra jest ciagle w alpha testach co widac na kazym kroku.Unreal Torunament chodzi mi znacznie lepiej, a to przeciez ten sam silnik graficzny. Inna sprawa ze tutaj mapa jest dosc duza i mamy momentami na ekranie efekty skilli od 10 roznych postaci naraz :) Zeby na moim sprzecie to chodzilo plynnie ustawilem raczej nisko-medium detale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie małe OT .

 

Silnik graficzny to nie wszystko , jeżeli chodzi o wymagania gry i jak chodzą różne gry na tym samym silniku to bardziej liczy się grafika czy efekty , także optymalizacja gry lub jej brak ma znaczenie .

 

Z takich przykładów - starusieński Quake III i inne gry oparte o ten silnik - Star Trek Voyager Elite Force I i II , Soldier of Fortune II , Star Wars Jedi Knight I i II .

 

Wystarczy porównać wymagania QIII ( oficjalne i realne ) do wymagań ST:EF II , SoF II czy SW:JK II JA .

 

Zresztą nawet w obrębie samej gry znacznie modyfikacje graficzne potrafią zwiększyć wymagania ( zmodowane wersje oryginalnego CS 1.6 czy Cinematic Mod do HL2 ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, tutaj widać ze optymalizacja w ten weekend ruszyla do przodu i moglem znacznie zwiekszyc detale.

 

Grunt ze gra jest rozwijana i to w dobrym kierunku. Pojawily sie nowe karty, nowe elementy graficzne, nowe bugi ;)

 

Temat odswieze przy nastepnym open tescie, moze ktos sie skusi na zaproszenie i tez zagra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopiowane ze strony promocyjnej:

 

Paragon GAME READY pack includes:

($115 In-Game Value)

1000 Paragon Coins

In-game currency to spend on additional Master Challenges, skins, and boosts.

Seven Hero Master Challenges

Those who would dare reach the highest levels of skill can tackle Master Challenges. As you increase your Hero level, you'll unlock new card packs, unique taunts, and valuable rewards.

Includes Master Challenges for:

Twinblast, Gideon, Greystone, Sparrow, Murdock, Grux,Muriel

Two skins:

Look good while dominating the competition

Includes:

Snakebite Murdock Skin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...