Skocz do zawartości
V0gn4r

Dylemat w wyborze laptopa Medionu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Skłaniam się do zakupu laptopa do kwoty 1500zł. Natrafiłem na sprzęt firmy Medion, nigdy nie miałem z nią styczności. Opinie, z którymi się spotkałem są mieszane, więc pytanie zadaję tutaj: "Czy laptop marki Medion jest warty zachodu?". Jeżeli chodzi o parametry jest najlepszy, jaki znalazłem w tym wariancie cenowym, jednak... Boję się jakości wykonania - że się po prostu rozleci. Tutaj załączam link - http://allegro.pl/laptop-akoya-s6215-gold-i5-8gb-1tb-gt745m-dotyk-i5953531009.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natrafiłem na sprzęt firmy Medion, nigdy nie miałem z nią styczności. 

 

Nic dziwnego, w Polsce ich nie ma i raczej nie będzie. Ten laptop, który znalazłeś prawie na pewno nie pochodzi z polskiej dystrybucji. Mediony widuje się głównie na zachodzie europy, ogólnie pod tą marką kupisz wszelkiego rodzaju tanią elektronikę.

 

Jeżeli chodzi o parametry jest najlepszy, jaki znalazłem w tym wariancie cenowym.

 

Wydajność kosztem wykonania, jednak nie powinny odbiegać od produktów Lenovo z tamtych lat (2013/2014).

 

Jest nawet informacja w linku z allegro "Firma MEDION od 2011 jest częścią grupy LENOVO, gwarantuje to długą bezawaryjną pracę oraz produkty najwyższej jakości",

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...