Skocz do zawartości
GamalPL

Zasilacz 350 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Specyfikacja

Gigabyte R9 270x

AMD Phenom 965 BE @4Ghz

2x dyski 250 i 500

SSD Plexor 128 GB

I 4 wentylatory

 

Jaki zasilacz polecacie do tego ?

 

Miałem XFX 550W ale się popsuł raczej tylko on, a przynajmniej oby. Myślałem żeby coś mocniejszego na lata, boo pewnie coś kiedyś zmienie. Dzięki

Edytowane przez GamalPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 350 zł, ale chcę mieć pewność. Skoro 550W się popsuło to jakoś nie mam pewności do mniejszych liczb. Choć wiem ze 450W

wystarczy spokojnie

 

A i teraz pytanie skoro żaden z kondensatorów nie jest wybrzuszony to co mogło się stać. Wszystko wygląda normalnie.

Edytowane przez GamalPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej kasie to albo XFX Core TS 550W lub pseudomodularny Cooler Master G550M 550W .

 

Ew. poszukać ( lub dołożyć ) PSU z certyfikatem 80+ Gold np. XFX XTR 550W - w proline wersja 550W kosztuje ~390 zł , ew. tutaj za 365 zł tylko nie wiem jak ze sklepem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej kasie to albo XFX Core TS 550W lub pseudomodularny Cooler Master G550M 550W .

 

Ew. poszukać ( lub dołożyć ) PSU z certyfikatem 80+ Gold np. XFX XTR 550W - w proline wersja 550W kosztuje ~390 zł , ew. tutaj za 365 zł tylko nie wiem jak ze sklepem .

 

Ze sklepem normalnie, to jest x-kom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XFX troszkę za dużo kosztuje nie zależy mi na modularnosci, ale fajnie jakby było semimodularnosc. CM wydaje się najlepszy. Dość tani 5 lat gwarancji.

No i przede wszystkim sprzęt zaufanej marki, a nie żadne budżetówki, którym nie ma co ufać. Warto kupić coś lepszego, bo zasilacz to istotna inwestycja, a co najważniejsze - przy dobrym zakupie będzie to sprzęt na lata. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten CM to dobra konstrukcja , marka może i średnia ale sam zasilacz jest bez zarzutu .

 

Choć trochę za drogi .

 

A co do XFX i jego ceny  - w satysfakcja.pl masz go za 365 zł a to filia X-kom .

 

15 zł więcej ponad budzęt a zyskujesz certyfikat 80+ Gold , pełną modularność i tryb półpasywny - wentylator włącza się przy obciążeniu 30+ % z tego co pamiętam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...