Skocz do zawartości
paw565

Toshiba Portege M200

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ostatnio nabyłem od kumpla laptopa toshiby, model portege m200. Kupiłem go za 50zł od kumpla. Laptop sprawny w 100%, ale stary. Co mogę zrobić, żeby mógł mi służyć do internetu? Linux tchnie życie w niego? Zainstalowałem W7 86x, bo nowsze nie ruszały. Dodałem do niego sieciówkę Asus n10 i dodałem jakiegoś małego pendriva Kingstona o pojemności 8gb i użyłem go w technologi readyboost. Nie wiele to dało. Mam włączony podstawowy motyw, ale laptop nadal nie nadaje się do użytku. Z góry thx.

 

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten "tablet" ma 512 mega ramu spróbuj XP ale nie oczekuj cudów tam oryginalnie była wersja "Microsoft Windows XP Tablet PC Edition", możesz spróbować dołożyć ramu ale ja bym nie dokładał do tego zabytku ani złotówki.

Edytowane przez Adikss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam siedzi jednordzeniowy Pentium M z grafiką zintegrowaną Intela i pamięci DDR1. Cudów ogólnie w dzisiejszych czasach bym nie oczekiwał, chyba że jako klasyczna maszyna do pisania. Wróć do XP, a jak chcesz Linuxa szukaj czegoś z lekkim środowiskiem graficznym - Xubuntu, Lubuntu itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który dokładnie linux? Nie znam się na linuxachm

 

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Czytaj ze zrozumieniem. Podałem ci nazwy dystrybucji wartych wypróbowania.

 

Mint będzie cięższy od tego co podałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...