Skocz do zawartości
Piotrek9005S

radeon r9 380 temperatury

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy piszę w dobry dziale ale pilnie potrzebuje pomocy.

Od 2 dni mam nowy zestawik z radeonem r9 380 i jak odpale gry(warthunder, neverwinter, patchofexile) na wysokich detalach to po 10-30 min komp sie zawiesza. Na ekranie mam kolorowe paski i bzyczenie z głosników, później komp się resetuje sam albo musze mu zasilanie odłączyć bo przycisk reset nie działa. Oczywiście to wszystko działo się na zaktualizowanych sterownikach.

Narazie dpaliłem HWMonitor 

961bc4f408.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co nam do tego?

Korzystałem z informacji na tym forum przed zakupem komputera. Więc sądziłem, że mogę liczyć na jakąś pomoc.

Przetrę szklaną kulę aby zobaczyć pełną specyfikację...

Jakimś konkretnym programem czy wystarczy, że napisze jakie mam podzespoły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z informacji na tym forum przed zakupem komputera. 

Srutu tutu, majtki z drutu. Jakbyś korzystał z pomocy tego forum, nie kupiłbyś V300. Dobra, miałeś go wcześniej.

 

Jeśli oczekujesz pomocy, podaj chociaż pełną konfigurację, tego co kupiłeś. ZASILACZ, OBUDOWA, CHŁODZENIE!

Resztę z grubsza widać na na ss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuj bios.

Jeśli problem będzie dalej występował, sprawdż jak komp zachowuje się na pojedynczej kości ramu, raz jednej, raz drugiej.

Odpal HWmonitor, pograj kilka minut i sprawdż jaki program zanotował maksymalne temp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem bios i póki co gram sobie od ponad godziny bez żadnych problemów. Mam jeszcze takie pytanie, bo na 1 wiatraczku pokazuje mi obroty 19600 wydaje mi się że to o wiele za dużo (w HWMonitor). To jest jakaś niedokładność tego programu czy u mnie jest coś nie tak z tym wiatrakiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...