Skocz do zawartości
Youki_pl

Komputer tylko i wyłącznie do gier za 4000zł

Rekomendowane odpowiedzi

dlatego pisałem o marzeniach

 

ps

wrzuciłem zestaw abyś raczył nas zaszczycić swoim zdaniem o nim

 

 akurat tak sie skłąda ze nie jestem nolifem i tylko komputer ale tak ze mam pasje jazda na bmx

 

a czas na naukę masz? bo wtedy bedzie łatwiej w przyszłości kompa sobie kupić i wybrzydzać

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypadałoby się za jakś ładną dziewczyną rozejrzeć w końcu walentynki niedługo

 

a i frytki do tego

 

 

[miałem na myśłi pracę w wolnych chwilach coby na to wszystko starczyło kasy]

 

ps

 i jak się podoba zestaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

w tej rozdziałce wszystko bedze zapylać

1 Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache (ST1000DM003) 229,00 zł 

2 Karta graficzna MSI GeForce GTX 970 OC 4GB GDDR5 (256 Bit), 2xDVI, HDMI, DP (GTX 970 4GD5T OC) 1499,00 zł 

3 Napęd LG SuperMulti GH24NSD1 RBBB  50,00 zł 

4 Płyta główna Gigabyte GA-B85M-D3H-A, B85, DualDDR3-1600, SATA3, HDMI, DVI, D-Sub, mATX 269,00 zł 

5 Pamięć Crucial Ballistix Tactical DDR3-1600 CL8 - 8GB (BLT2CP4G3D1608DT1TX0CEU) 185,00 zł

6 Procesor Intel Core i5-4690 3.5GHz LGA1150 OEM (CM8064601560516) 989,00 zł 

7 Chłodzenie CPU LC-Power LC-CC-95 45,77 zł 

8 System operacyjny Microsoft Windows 8.1 PL 32/64-bit DVD BOX (WN7-00934) WN7-00934 429,00 zł

9 Obudowa SilentiumPC Brutus S20 Pure Black (BT-S20) 99,00 zł 

10 Zasilacz Thermaltake Smart SE Modular 530W (SPS-530MPCBEU) 229,00 zł 

4023,77 

 

Dziekuje bardzo. :D zestaw fajny.

Na dziewczyne mam czas nie spieszy mi sie do tego.

Zamiast 8.1 moge <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> 7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze 1151. Będzie łatwiej sprzedawać części w przyszłości, stopniowo wymieniając je na nowsze. Jeśli chodzi o wydajność, nie zauważysz żadnej różnicy wobec 1150.

 

A pierwszą częścią, którą będziesz wymieniał i tak będzie najprawdopodobniej karta graficzna albo dysk, co jest od wyboru platformy niezależne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja Ci cen sprawdzać nie będą.

 

Krok do przodu wobec zestawu tesela to:

 

procesor i5 4690K

płyta jakaś na Z97 za około 400 zł zapewne

chłodzenie procesora za około 100-150zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha to chyba w takim razie bym brał zestaw tesli tylko proc i5 4690k, lepsza płyta, i chłodzeniem procesora.


Jeszcze mysle czy jednak nie zwiekszyc do 4500zł wtedy by cos chyba lepszego zrobił. Rodziców mysle ze bym przekonał ew jesli nie to bym wział ten zestaw tesli a po jakims czasie jak znajde pieniadze to z upgadowac go troszke ale nie wiem bo na razie sobie obiecałem wydawac pieniadze swoje na modernizacje bmx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie W 7 czy 8.1 jest bez sensu. Jeśli MS zakończy w lipcu program bezpłatnej aktualizacji do W10 to będzie lipa. Użytkownik zmieni np kartę lub mobo wróci inny egzemplarz z serwisu, i się W10 nie aktywuje. Trzeba będzie zainstalować W7, którego nie da się aktualizować do W10 za darmo. A co z grami na dx12? Zmieni kartę za rok czy dwa pod DX12 i będzie musiał kupić W10, bo na W7 nie pogra, nie zaktualizuje go też do W10 za darmo. Trzeba kupić W10 box. Lepiej teraz dołożyć stówkę niż za rok wydać znów 400 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Youki_pl

Szczerze to Cię nie ogarniam. Masz złożony zestaw, który będzie ciągał wszystkie gry na full detalach, bo wyżej o ile się nie mylę jeśli chodzi o GTX jest już GTX 980/980Ti, karty które są zrobione pod 4K..

Wymieniasz gry, które są od 2015 i starsze, gdzie obecna proponowana konfiguracja poradzi sobie z nimi na luzie.

Po nad to, nawet jak wyjdzie coś nowego, to też będzie sobie radziło bo chcąc nie chcąc siłą rzeczy, karta graficzna z wyższej półki przecież nie pójdzie za rok-dwa do śmietnika tylko nadal będzie dźwigała te gry.

Chyba że Ty musisz mieć wszystko na full detale z AA itd.. Po za tym grasz online? Czy po prostu dla zabicia czasu? Bo to też ma swoje znaczenie..

Zobacz sobie filmiki na youtube chociaż by jak działa GTA5 z proponowaną konfiguracją, zobacz sobie kanał morele na youtube tam są testy komputerów, sprzętów itd..

Wszystko da się ogarnąć.

 

https://www.youtube.com/watch?v=WDO6wCbvsc0

 

https://www.youtube.com/user/MoreleTV

Edytowane przez aqua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem Ci filmik GTA5 z Twoją konfiguracją mniej więcej na max detalach :) Śmiga płynnie.

Może Ci to jakoś pomoże, dalej już nic nie mogę dodać bo mało się znam.

 

Miłych zakupów :)

Edytowane przez aqua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skora tak radzisz to biore zestaw tesli za 4000zł a w przyszłosci albo bede zmianiał platforme albo zmienie karte graficzna. Pytanie 1: czy brac 8.1 i zaktualizowac do 10 czy od razu <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> 10? Pytanie 2: mysle czy nie <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> i5 4690k? Pytanie 3: czy ta karte graficzna da sie podkrecic zeby chodziła w miare cicho a nie buczała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie przesadzajcie bo dzieckiem nie jestem zeby tupac. Na razie wole zostac przy 970 przynajmniej pozniej nie bede musiał zmieniac karty na lepsza,


Zestaw tesli jest fajny tylko szkoda ze nie ma i5 4690k ale zawsze mozna wstawic ale tez wtedy za cały zestaw cena by poszła do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego wy mnie traktujecie jak dziecko które ma jakies 9 lat? ja nie mam tyle mam 16 lat, A tak to forum Izak polecał zawiadłem sie myslałem ze to fajne forum a tu jednak co innego sie okazuje ze traktujecie mnie jak gorszego.


Nie wiem kiedy na razie bede miał ten co mam teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz być traktowany poważnie, zachowujesz się jak dzieciak. Nie wiem dlaczego cię to dziwi.

 

Bo ja myslałem zaraz na poczatku go podkrecic wiec dlatego pytam o proc z literka k na koncu.

Chcesz podkręcać "na początku" a nie masz bladego pojęcia, co jest wymagane.

 

Branie gtx970 pod obecny monitor jest wyrzucaniem kasy w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość jest taka, że w najbliższych dniach powinno być taniej niż jest teraz.

 

Bierzesz zestaw w oparciu o GTX 970 oraz i5 4690K i płytę na Z97. W 4500,00 się zmieścisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...