Skocz do zawartości
Pararocker

Ukrycie/ blokowanie artykułów i wiaodmości wybranej osoby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialbym ukryć newsy i "felietony" jednego z redaktorów purepc, czy jest to możliwe do ustawienia w jakiś sposób? A jak nie, to może znacie dodatek do Chrome, który to umozliwił.

Pozdrawiam

Edytowane przez Pararocker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Caleb

pewnie to jakiś płaczek któremu nie pasuje że obrażajo wp pod tym artykułem od Lukasz Tkacza:

http://www.purepc.pl/urzadzenia_mobilne/lumia_650_bez_continuum_microsoft_chcial_dobrze_ale_znow_nie_wyszlo#new

Edytowane przez GeMtin1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Caleb

pewnie to jakiś płaczek któremu nie pasuje że obrażajo wp pod tym artykułem od Lukasz Tkacza:

http://www.purepc.pl/urzadzenia_mobilne/lumia_650_bez_continuum_microsoft_chcial_dobrze_ale_znow_nie_wyszlo#new

 

 

Inna sprawa że jego artykuły nijak sie mają do PurePC i tematyki, ale to moje zdanie. Nie bronie mu pisać bo to nie ja zatrudniam redaktorów i widocznie Romek stwierdził że takie artykuły są potrzebne , ale szczerze jego felietony i niusy średnio mi pasują. Zwłaszcza ten ostatni napisany przed chwilą. Jakieś prywatne przemyślenia... Nie wiem po co i dla kogo. Racji w tym jest, ale każdy ogarnięty o tym wie.  Ale ok..

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się poprawiać tytuły... trochę rażą.

 

Mój komentarz pod:

Będę walczył do ostatniego słowa w komentarzach!...

 

"Panie Łukaszu proponuję zabrać się za kierunek psychologia...zrobić mgr, otworzyć gabinet, a nuż masz smykałkę. Będziesz mieć dodatkowe profity.

 
Widzę, że ostatnio co niektórym lekko "zawadza" tego typu tematyka, przemyślenia.
Mnie nie. Zawsze to jakaś odskocznia sprzętowo, programowa. Kontynuować."
Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa że jego artykuły nijak sie mają do PurePC i tematyki, ale to moje zdanie. Nie bronie mu pisać bo to nie ja zatrudniam redaktorów i widocznie Romek stwierdził że takie artykuły są potrzebne , ale szczerze jego felietony i niusy średnio mi pasują. Zwłaszcza ten ostatni napisany przed chwilą. Jakieś prywatne przemyślenia... Nie wiem po co i dla kogo. Racji w tym jest, ale każdy ogarnięty o tym wie.  Ale ok..

W dodatku jeszcze większość tych felietonów to są przemyślenia jakby Łukasz właśnie po raz pierwszy internet na oczy widział...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno to nikogo dziwić. W miejscu gdzie wcześniej pisał, też nie dało się tego czytać...

Na dobrychprogramach to już się nic nie da czytać. Teraz to jest taki technologiczny pudelek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja blokowania jakichkolwiek treści na portalu PurePC nie wchodzi w grę. Każdy autor ma swój styl i można go lubić lub nie (odwieczne prawo). Łukasz Tkacz wg mojej oceny jest dobrym redaktorem i będę go bronił jak całej redakcji. Dzięki za Wasze słowa, przemyślę je i postaram poprawić odbiór naszego zespołu w oczach czytelników.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja tez miałem na myśli tego samego redaktora.

Tego typu treści są na dobreprogramy (ale za to jest tam kilka dobrych blogów), spidersweb, antyweb. Po co jeszcze na purepc?

Rozumiem, że niektórzy lubią takie rzeczy poczytać (przecież ruch na tych portalach jest), stąd moje pytanie czy nie ma mozliwości blokowac wybranych autorów.

Edytowane przez Pararocker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałbym prośbę, żeby ktoś z redakcji przed publikacją sprawdzał artykuły redaktora Tkacza pod kątem językowym, gdyż on sam tego najwidoczniej nie potrafi zrobić. Literówki są stałą cechą jego publikacji, ponadto zdarzają mu się zdania, które poziomem pokrętności zawstydzają translatory. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...