Skocz do zawartości
wormek

Prośba o opinie laptopa z allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to leżak magazynowy/sprzęt refubished. Stąd ta cena. Niby nowy ale nie do końca. "program wyprzedażowy" dell'a heh ;)

 

Gwarancja pisemna 12 miesięcy w trybie Door to Door 

 

Standardowo na ten sprzęt NOWY przypada gwarancją 3-letnia typu NBD - z naprawą następnego dnia roboczego u Ciebie przez serwisanta (typu domowego na miejscu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy. Laptop jeśli chodzi o sam model to bardzo dobry sprzęt jakościowo - solidne wykonanie serii E latitude'a. W tej cenie z nowych ciężko będzie o coś z lepszym wykonaniem. Musi mieć 14"?

Edytowane przez wmk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matryca do max 16 cali i jeszcze by grafa zintegrowana intela była (podobno nie powinna się popsuć) bo na tych dedykowanych przejechałem się dwa razy

Chciałem coś właśnie z klasy biznes bo niby bezawyrajne dlatego tego della wymyśliłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowo na ten sprzęt NOWY przypada gwarancją 3-letnia typu NBD - z naprawą następnego dnia roboczego u Ciebie przez serwisanta (typu domowego na miejscu).

To fajnie brzmi w teorii, w praktyce wolałbym odesłać do producenta niż po raz 3 wzywać serwisanta do tej samej usterki ;) Ale może to ja mam takiego pecha.

 

 

Co do laptopa to cena faktycznie niska. W tej cenie normalnie można dostać E5440, nie 50. Wiesz, masz niby 14 dni na zwrot. Te laptopy są całkiem spoko wykonane więc można zaryzykować. Chociaż nawet jak wejdziesz na ich stronę (w sensie firmową, a nie allegro) to zobaczysz, że najtańszy w ofercie E5450 jest sporo droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys kupowalem u tego sprzedawcy. 

Te wyprzedazowe sztuki to czesto 14dniowe zwroty bo komus cos nie pasowalo.

Cenowo wypadaja dobrze na tle konkurencji. Moze sie zdazyc, ze sprzet posiada ryske czy 2 tak jak masz w opisie"Notebooki posiadaja ryski nie wpływające na działanie komputera." co wplywa na cene. Generalnie nie ma problemow ze zwrotami jak cos Ci nie bedzie pasowac.

Ja bylem zadowolony z zakupu u nich, a znajomej komputer nadal dziala od ponad 3 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo niepokojący zwrot o braku możliwości zwrotu:

 

"Informujemy, ze przedmiot na aukcji jest nieprefabrykowany. Zgodnie z ustawą oferty, których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta......nie podlegają prawie zwrotu."

 

Bardzo to naciągane wg mnie bo jakie ma wyposażenie laptop jest podane więc gdzie ich dostosowanie do specyfikacji konsumenta...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...