Skocz do zawartości
Grejfrutor

Windows XP do ekstremalnego OC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje obrazu Windowsa XP zoptymalizowanego pod ekstremalne oc, znalazłem George_o/c XPized v2.0 ale język jest grecki. Jeśli ktoś posiada link lub obraz takiego systemu albo poradnik jak zoptymalizować system, proszę o komentarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma wspólnego OS z podkręcaniem - czy to normalnym czy to extremalnym ?

 

Zainstaluj zwykłego XP Home / Pro lub jak w miarę nowy sprzęt ( czasy C2D lub wyżej ) to Win 7/8.1/Win 10 ( w zależności od upodobań ) .

 

To ile osiągniesz przy OC w 100% zależy od sprzętu - procek selekt lub mniej , z jakiego batcha jest , jaka płyta główna , ram i zasilacz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak było jak mówisz, to ludzie by nie robili różnych trików np CopyWaza do SuperPi albo wyłączali zbędne usługi systemowe. To wszystko pobiera jakieś zasoby komputera a do bicia rekordów jest totalnie zbędne. Dam Tobie przykład zainstalowałem ten system George_o/c XPized v2.0 i względem oryginalnego systemu Win XP SP3 w SuperPi wynik poprawił mi się o całe 4 sekundy! Oczywiście konfiguracja całego kompa nie zmieniła się nic wraz z taktowaniem podzespołów które już były podkręcone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...