Skocz do zawartości
Silvs

mikrofon nie działa - LD SYSTEMS D1013 C

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem mikrofonu LD SYSTEMS D1013 C. Nie jestem w stanie z niego korzystać, gdyż po podłączeniu sprzętu, widzę to urządzenie w menedżerze urządzeń jakoby nie posiadało aktualnych sterowników, a takowe do niego nie występują, przynajmniej na nie znalazłem. Kiedyś nie było z tym problemu, ale to było jeszcze na mojej starej płycie głównej, więc możliwe, że przez to się to dzieje, moje pytanie to czy jest na to jakaś rada? Nie chciałbym się bawić w przejściówki, bo podobno osłabi to jakość dźwięku, a szkoda ograniczać taki mikrofon, druga sprawa to też koszt.

Mój sprzęt, jeśli będzie to komuś potrzebne:

XFX XTR 550W 
ASRᴏᴄᴋ Z97 PRO 4 
Iɴᴛᴇʟ Cᴏʀᴇ ɪ5 4690ᴋ 4.3Gʜᴢ 
Asᴜs Sᴛʀɪx GᴇFᴏʀᴄᴇ GTX 970 
Tʜᴇʀᴍᴀʟʀɪɢʜᴛ HR-02 Mᴀᴄʜᴏ 120 
12ɢʙ ʀᴀᴍ 

 

Dziękuje z góry za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może brak jest jakichs sterowników do chipsetu intela i nie potrafi system rozpoznac urządzenia na usb. Zaktualizuj sobie sterowniki ze strony asrocka, albo sprawdz programem driver booster bo jest za free. Daj znac czy pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może brak jest jakichs sterowników do chipsetu intela i nie potrafi system rozpoznac urządzenia na usb. Zaktualizuj sobie sterowniki ze strony asrocka, albo sprawdz programem driver booster bo jest za free. Daj znac czy pomogło

Wszystko było dobrze podczas użytkowania driver boostera, aż do momentu aktualizacji karty sieciowej, tak się wysypała, że nie miałem żadnego połączenia z internetem, a jako iż nie miałem punktów przywracania, no to jestem świeżo po formacie, ale nie szkodzi, bo i tak się w sumie miałem za to brać, ciekawe tylko dlaczego tak się stało - tak czy siak niestety bez skutku.

 

Tutaj w ostatnim poscie jest rozwiązanie/obejście problemu 

Widziałem to, tylko problem w tym, że nie mam sterowników do 3.0, więc nie mam za bardzo czego odinstalowywać, albo mam tylko o tym nie wiem, może moglibyście mi po prostu dać link, z którego mógłbym pobrać odpowiednie drivery do tego usb 2.0? Nie mogłem nic znaleźć, albo źle szukałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontroler usb 3.0 występuje jako osobna pozycja w menadżerze urządzeń? Jak tak, we właściwościach powinna być możliwość odinstalowania.

 

USB 3.0 można wyłączyć w biosie? wyłącz.


Jeśli można wyłączyć usb 3.0 a jesteś świeżo po formacie, możesz spróbować wyłączyć usb 3.0 w biosie i na nowo postawić system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli o driver booster chodzi to mialem raz taka sytuacje na laptopie mojej mamy, zaktualizowal mi sterowniki karty wifi po czym karta byla widziana w systemie normalnie ale zadnej sieci wifi nie wykrywalo. Na szczescie program sam robi punkty przywracania, wiec nie bylo problemu, tez nie wiem co bylo powodem. Sprawdz to o czym Klaus pisze i ten sterownik chipsetu czy masz najnowszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...