Skocz do zawartości
angelinfury

Jaki monitor do GeForce CUDA GTX980Ti ?

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie poskładałam nowy komputer.

Kupiłam dobrą kartę grafiki gigabyte GeForce CUDA GTX980Ti, 6GB DDR5, 384BIT i teraz mam wątpliwości czy mój dotychczasowy monitor ma sens - LG W2286L, Monitor LED, rozdzielczość 1680x1050, matryca TN, czas reakcji 2ms.

Jaki monitor polecicie mi do nowej karty, tak żeby wydatek na kartę miał sens.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens, do takiego kompa monitor sprzed 5 lat to grzech. Sam podobny mam w domu, robi za poboczny i jakość to przepaść.

 

Podaj chociaż ile będziesz chciała wydać tak mniej więcej, coś się wymyśli. Tylko monitor, a nie proteza monitora to 800+zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz w szybkie gry CS:go i inne fpsy to polecam http://www.x-kom.pl/p/256595-monitor-lcd-led-27-asus-mg278q-czarny.htmlz matrycą 144Hz, a jak bardziej zależy na kolorach i ogólnym użytkowaniu do grania też wyśmienicie się nadaje w 60fps to polecam dołożyć kapkę do http://www.x-kom.pl/p/220543-monitor-lcd-led-27-dell-u2715h.html na matrycy IPS

 

Rozdzielczość 1440p do gtx 980Ti to super połączenie. Obraz ostry i bardziej szczegółowy.

Edytowane przez lukadev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o  BenQ XL2411Z ?

odpowiedź:

TN w większych rozmiarach to zbrodnia na oczach, za którą dodatkowo sam w końcu płacisz.

+

Jak grasz w szybkie gry CS:go i inne fpsy to polecam () z matrycą 144Hz, a jak bardziej zależy na kolorach i ogólnym użytkowaniu do grania też wyśmienicie się nadaje w 60fps to polecam dołożyć kapkę do () na matrycy IPS

 

 

Ogólnie to zależy od Ciebie co tam wolisz, ale w takiej kwocie na pewno nie brałbym tego BenQ. On ma kiczowatą matrycę, tylko szybszą, jak już to podany wyżej Asus. Zastanów się też w co grasz, ile grasz. Bo jeśli nie jesteś hardcorowym graczem CSa, który spędza 8+ godzin na graniu to moim zdaniem lepiej pójść w jakość matrycy niż szybkość. Nie zrozum mnie źle, bo 144Hz dają jakąś tam różnicę, ale na matrycy TN tracisz jako taki komfort dla oczu, bo ma słabe parametry jeśli chodzi o kontrast i kolory. Dlatego ja bym zrezygnował ze 144Hz i kupił coś na IPS, i kupił coś lepszego ew poszedł w 21:9.

Edytowane przez Bonusso3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...