Skocz do zawartości
jedjur

Dziennik uruchomionych zdarzeń?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Ostatnio zauważyłem dziwne zdarzenie - co kilka minut uruchamia mi się panel konsoli, widzę, że uruchamia się jakiś proces, ale zanim zdążę cokolwiek przeczytać na jego temat, zamyka się razem z oknem konsoli. Chciałbym dociec, co to może być, najlepiej bez reinstalacji systemu :) W ostatnim okresie nie instalowałem żadnych nowych rzeczy, ewentualnie aktualizowałem już obecne na komputerze. Czy znacie może jakiś program, który śledziłby zdarzenia w komputerze i pozwoliłby mi dojść, co to się tak uruchamia co klika - kilkanaście minut? Siedzę na Windows 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiesc logi z FRST (Frst.txt oraz Addition.txt):
http://www.bleepingcomputer.com/download/farbar-recovery-scan-tool/

Wklej na wklej.org i podaj linki. 

Moze bedzie tam widac cos ciekawego.

Mozesz tez uzyc np. Process Explorer ze strony MS i sprawdzic co uruchamia ten proces o ile trafisz na jego start. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że poradziłem - za zaskakujące okno odpowiadał najprawdopodobniej sterownik grafiki, który cały czas próbował odpalić Catalyst Control Center. Po reinstalce sterowników grafiki nie zauważyłem problemu. Śliczne dzięki za zainteresowanie! :-)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...