Skocz do zawartości
srebrnylis

komputer: 3D, CC 10 000zł do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Przekonałeś mnie :) w zasadzie dzięki Tobie będzie RM750i (lub 650i bo ja w zasadzie nie potrzebuję 750W, ale różnica w cenie jest znikoma).

Dzięki za odpowiedzi! Jeszcze muszę zdecydować się na monitor, ale to już grubsza sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz - sądzicie że m-ATX ma sens przy 5820k i Noctua Noctua NH-D15S?

Kusi mnie mniejsza biała wersja Enthoo Evolv z np płytą: http://www.morele.net/plyta-glowna-evga-x99-micro2-x99-ddr4-sata3-usb-3-1-microatx-131-he-e095-kr-859856/

i 4x16GB dimm

Tutaj już pewnie kwestie chłodzenia są ważne. Sądzicie że bezpieczne jest przejście na format m-ATX dla stacji roboczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Nemayu

post-205422-0-80458000-1457230055_thumb.png

 

Według mnie jest mała szansa na to, że zmieści się jeśli zdejmiesz przedni wentylator i radiator zamontujesz obrócony (tak jak na screenie).

Wszystkie wyliczenia są w przybliżeniu, dlatego jest cień szansy, że na styk wejdzie, ale nie liczyłbym na to.

 

Jeśli zamontujesz go standardowo to sam radiator jak i wentylator będą nachodzić na banki pamięci 161mm szerokość radiatora, a ~110mm od jednego banku pamięci do drugiego, czyli po 25,5mm po obu stronach, czyli prawie tyle co grubość wentylatora-26mm.

 

Drugi slot PCI express jest x16, więc karta powinna działać identycznie jak w pierwszym slocie. Wg mnie jeśli włożysz kartę w drugi slot wszystko się zmieści, ale RAM po prawej stronie musi być niższy niż 32mm.

Edytowane przez Nemayu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...