Skocz do zawartości
Yogi311

Zenfone max

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zamierzam wymienić swojego galaxy s3 (9300) na coś większego, głównie chodzi o czas pracy na baterii. Znalazłem Zenfone max. Pytanie czy są jakieś istotne "przeciw" zakupie tego telefonu? kolejna sprawa to rozbieżność cen na allegro w "normalnych sklepach lata po 999zł natomiast można go dostać już nawet za 600+ zł. Tak wiem niektóre z tych aukcji są to tel sprowadzane z azji, natomiast niektóre wydają się być "polskie" np to. Skąd ta różnica w cenie? Jest w tego typu aukcjach coś o czym nie wiem ;p?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótsza gwarancja tylko serwisowa. On po prostu samemu sprowadza te telefony z Chin i dorzuca marżę.

 

Pomyśl o sprowadzeniu sobie czegoś z Chin na własną rękę.

 

Np. Ulefone Power: http://gadzet.telchina.pl/recenzja-ulefone-power-test-telefonu-z-ogromna-bateria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chcę uniknąć zakupów w azji.

Lubię mieć gwarancję "na miejscu od ręki"

Zaproponowalem tego zenfona bo niedawno sie pojawil w Polsce - jedyny chyba dostepny u nas z tak długim czasem pracy na baterii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużo korzystam z internetu w tel, a mieszkam w okolicy gdzie bywa różnie z zasięgiem i konieczne jest czeste przelogowywanie pomiedzy sieciami co zjada nową baterię do SGS3. Przy umiarkowanym używaniu czas pracy to niecałe 16h. Natomiast przy bardziej namietnym uzytkowaniu jak np yt bateria leci w moment. (Nie nie mam poinstalowane miliardy aplikacji i procesów w tle.)

 

PS: zdałem sobie sprawę, że to nie ten dział Oo

Edytowane przez Yogi311

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej i sprawniej będzie korzystać z wygodnego smartfona do przeglądania internetu ( czyli 5-5,5" bez Snapdragona 810 czy jakiegoś odpowiednika od MediaTek czy Huawei ) plus powerbank 10-15kmAh.

Dla Ciebie wydaje mi się że coś ponad Zenfone 2 ZE551ML + Xiaomi 10kmAh jest już przesadą.

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o powerbank to uzywam pqi power 15000mAh

chce jednak uniknac podlaczania co chwile pod niego telefonu z wiadomych powodów. Jesli chodzi o wydajnosc to galaxy s3 mnie calkowicie wystarcza i nie odczuwam dyskomfortu przy jego uzywaniu. Jedyna kwestia to jak juz wspomnialem czas pracy na baterii przy transferze danych kom. + wlaczonym ekranie - YT, Google maps, Twitch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak masz zamiar podłączać co chwilę to słabo. Bo IMO wystarczy używać tel odłożyć i wtedy podpinać aby ładować a nie ciągnąć z obu aku.

Nie wiem, mogę się mylić jeśli chodzi o najefektywniejsze zarządzanie energią. Bo przy Twoich wymaganiach wszystko klęknie bez ciągłego ładowania 1,5-2,5A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podlaczam tylko jak jest juz faktycznie wyładowany, staram sie podczas ladowania uzywac jak najmniej.

 

 

przy Twoich wymaganiach wszystko klęknie bez ciągłego ładowania 1,5-2,5A

takie właśnie były moje obawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...