Skocz do zawartości
chemixx

Karta dźwiękowa i Roccat kave xtd 5.1 analog

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pewien problem ostatnio kupiłem słuchawki Roccat kave xtd 5.1 analog lecz nie do końca jestem zadowolony. Zastanawiam się czy zmiana karty dźwiękowej może pomoc rozwiązać mój problem jakości i pozycjonowania dźwięku w grach. Słuchawki głównie kupiłem ze względu na grę cs go. Problem polega na tym ze mam jak mi się wydaje dobra kartę dźwiękową Auzentech X-Plosion 7.1 i nie jestem pewny czy zmiana karty coś wniesie. Karta generalnie ma bardzo fajny dźwięk natomiast oprogramowanie jest kiepskie no i brak wsparcia. Proszę was o pomoc w ewentualnym doborze nowej karty dźwiękowej albo rozwianie moich wątpliwości.  Z góry dzięki i pozdrawiam...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre sluchawki stereo potrafią lepiej zagrać i mieć lepsze pozycjonowanie niż te 5.1. Za 800 zł już można mieć dobre słuchawki stereo co zjedzą na śniadanie te Twoje. Sprzedaj je. Stracisz na tym oczwiście i kup np te:

 

http://www.morele.net/sluchawki-beyerdynamic-dt-770-pro-250-ohm-547621/

 

I do tego jakiś osobny mikrofon, ale ten niech już kto inny poleci. Ja mikrofonu nie używam i nie potrzebuje i szczerze irytuja mnie gimby na serwerach co ich używają. Puszczają jakąś muze czy drą się jak jakieś niedorozwoje z ADHD.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...