Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Od dawna wchodzę na stronę jak i na forum, jednak dopiero teraz zakładam temat.

 

Mam do Państwa pytanie: czy laptop Lenovo T410S jest wystarczający aby obsłużyć technologie do programowania w Visual Studio 2015 Professional? Czy emulacja będzie działała?

 

Wedle niby strony ARK intela tak, niby procesor ma w miarę dobre funkcje. Klawiatura podobno wygodna. Laptop chyba byłby w stanie podciągnąć Windows 10 ? Albo chociaż Windows 8.1 ? Potrzebuje tych systemów bo one wspierają niektóre rzeczy które Win 7 nie wspiera.

 

Dziękuję za wszelkie uwagi, sugestie, może nawet i nowe propozycje.

Laptop ten kosztuje do 1000 zł i szukam w takiej cenie laptopa. Nowe do tej ceny to same 'shity'. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie wyrwiesz Dell E6420/HP 8460p. Poza tym podaj konfig tego Lenovo. Jak nie masz w nim SSD to VS2015 będzie chodził tragicznie.

 

Ale fakt, T410 jak i T400 mają jeszcze "mechaniczną" klawiaturę i faktycznie pisze się na nich miodnie :)

Edytowane przez Bonusso3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo ogólnie : http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Lenovo-ThinkPad-T410s.33958.0.html

 

Mój wybrany Lenovo T410S :

-2.4 GHz (http://ark.intel.com/pl/products/47341/Intel-Core-i5-520M-Processor-3M-Cache-2_40-GHz?q=Intel%20Core%20i5-520M prawdopodobnie, ponieważ na stronie Lenovo podają taki procesor dla 2.4 GHz)

-320 GB HDD - tutaj akurat pół biedy, bo na stacjonarce mam dysk twardy HDD i jakoś Visual daje radę. Ale jeżeli pojawią się problemy to chyba nie problem wymienić?

-NVIDIA NVS 3100M karta graficzna [byle uruchamiał pulpit]

-6 GB RAM DDR3, 1066

Wiem, że bateria jest słaba ale to dla mnie nie problem - chodzi głównie o możliwość programowania w domu jak i na studiach na stancji. A w tych punktach posiadam gniazdka zasilające. Ostatecznie jak odetną mi prąd z powodu nie zapłacenia rachunku bo kupię laptop to będę siedział na wydziale :D

Zapomniałem o wymaganiach:

-musi obsługiwać Windows 10

-Visual Studio 2015 powinien działać [na moim 7 letnim kompie działa to chyba bez problemu]

-pamiec RAM += 4GB [bez znaczenia czas dostępu itp]

-obsługiwane VT-x oraz EPS - Hyper-V w jednym słowie

-do 1000 zł

 

Sprawdziłem ten Twój laptop - no no, ma na dodatek wciąż wsparcie Intela! :) Popatrzę w mojej okolicy!

 

 

Wybierać ten?:

http://www.comtrade.pl/product-pol-2798-HP-8460p-Core-i5-2520M-2-5-GHz-4-GB-120-SSD-DVD-RW-14-1-Win-7.html

Dziękuję i wciąż czekam na propozycje! :)

Edytowane przez ITMichal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...