Skocz do zawartości
Gość GRAHAM.

Namierzenie klienta piszącego komentarze z telefonu na kartę.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GRAHAM.

Czy jest możliwość namierzenia osoby piszącej komentarze z telefonu z prepaidem ?

 

Na portalu mojego miasta ktoś odpowiedział na mój komentarz i to dość niemiło.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość namierzenia osoby piszącej komentarze z telefonu z prepaidem ?

 

Na portalu mojego miasta ktoś odpowiedział na mój komentarz i to dość niemiło.

 

Temat dnia. Miałem dobry humor a teraz mam wręcz zajebiście dobry. Dzięki Graham :D :D :D 

 

i co mu zrobisz jak go złapiesz?

 

Poskarży jego mamie :D 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, mnie też polepszył się, Orgiusz dał pewnie autorowi minusa, Maniakalny odpowiedział na temat, a autorowi odpowiem:

 

Da się, ale sprawa beznadziejna. (porada adwokata, zgłoszenie sprawy na policję, o ile są podstawy)

Niemiła odpowiedź to dosyć luźne pojęcie.. zerknij sobie na zróbcie coś

 

http://forum.purepc.pl/topic/354500-zr%C3%B3bcie-co%C5%9B-p/page-649?do=findComment&comment=4002793

 

Jak to mówi się, ignoruj, bo szkoda w internecie na to zdrowie i nerwy tracić, tym bardziej od jakiegoś anonimowego trolla.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś sporo się da zrobić ale chcieć zrobić a móc zrobić to dwie różne rzeczy .

 

Jak to była zwykła niemiła odpowiedź z bluzgami to policja czy sądy to oleją , bez nich to raczej nie da się nic zrobić .

 

Co innego jak to by było uporczywe bluzgi czy nękanie twojej osoby albo groźby karalne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo możesz poprosić typa żeby zainstalował apkę i włączył GPS, wtedy na bieżąco będziesz widział gdzie jest na Google Maps na przykład  :smoke: :E  Tylko ostrzegam, jest szansa że dostaniesz jeszcze większe bluzgi w odpowiedzi xD

Edytowane przez Bonusso3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...