Skocz do zawartości
effect

Porządny headset USB

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio nabyłem Microsoft LX 6000 i niestety - chińszczyzna. Pojawia się piszczenie, które jest rejestrowane przez mikrofon. Mam już za sobą etap próbowania na własnym portfelu i chciałbym dopytać się ludzi o sprawdzone zestawy. Cel - rejestrowanie głosu.

 

Wymagania (USB): niewygórowane jeśli chodzi o brzmienie, nie zależy mi na kosmicznych przymiotnikach, które opisują dźwięk; standard: czysto, wyraźnie, brzmienie oczywiście jest ważne, ale nie chodzi w takich zestawach o uzyskanie jakości mikrofonów pojemnościowych.

 

Mam w posiadaniu Rode Podcaster, ale chciałbym również sensowny headset - kwestia wygody; może gamingowe zestawy wykazują się jakimiś "niezwykłymi" cechami ;).

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mógłby napisać, że potrzebuje roweru do jeżdżenia i czeka na propozycje. A czy XC, trail, enduro, szosa...? Domyślmy się sami...

 

Plantronics ma spory wybór słuchawek z mikrofonem, również pod USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnego przeznaczenia. Budżet nieistotny.

Ale mikrofon przydałby się kierunkowy, a nie taki który zbiera wszystko w około.

 

Plantronicsy miałem dwa, jeden z nich to był najwyższy model DSP, oba miały ten sam problem, plastikowe łączenia elementów skrzypiały podczas ruchów i te dźwięki były rejestrowane przez mikrfon pod postacią puknięć, stuków itd. 

 

No i właśnie o to mi chodzi, szukam po prostu solidnej konstrukcji. Nie o bajecznych możliwościach, tylko po prostu solidnej konstrukcji :) Może jakieś gamingowe są godne polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli, byś się trzymał swojego pojemnościowego. :P A otoczenie dobrze tłumią mikrofony dynamiczne (są mniej czułe i raczej kierunkowe), tak więc poszukaj czegoś w tej kategorii,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...