Skocz do zawartości
Michalson

Niepoprawnie ładujące się strony [problem]

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

mam olbrzymi problem, mianowicie nie chcą mi się ładować niektóre strony internetowe m.in. Youtube. Przekopałem już pół internetu ale na razie żadne rozwiązanie nie przyniosło efektu. Problem polega na tym, że wchodząc na stronę np. Youtube'a nie wyświetla mi się w ogóle szablon strony, obrazki są zablokowane i generalnie nic nie mogę zrobić. Korzystałem z przeglądarek Google Chrome i Microsoft Edge w obu występuje ten sam problem. Raczej wykluczam możliwe wirusy, komp jest nowy skanowany antywirem i Ccleaner'em. Wtyczki wszelkiej maści są aktualne. Na forach pisano, że w niektórych przypadkach pomaga zmiana DNS'ów, próbowałem to zrobić ale nie pomogło, albo zrobiłem to źle (nie znam się na tym). Mogę jedynie podpowiedzieć, że znalazłem sposób, w którym polecono wejść na Youtube'a przez stronę www.bramka-proxy.pl i wtedy strona ładowała się poprawnie, może to jest jakaś wskazówka. Dodam, że system to Windows 10. Proszę o pomoc i z góry za nią dziękuję.

 

Pozdrawiam 

 

Michalson

 

PS w załączniku obraz źle załadowanej strony.post-224582-0-87661800-1458415393_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygogluj jak ustawic dnsy googlowe i zrob tak, chyba ze robiles jak mowisz. Alke nie napisales jak to robiles ;) no i pytanie czy masz cokolwoiek od blokowania reklam? Wtyczki lub zew.soft. Wylacz i sprawdz.

 

Sent from my Q5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...