Skocz do zawartości
patryk2323

[1200][Mainboard][CPU][RAM]

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

pomysł jest taki, mam jakąś tam starą obudowę tam zasilaczem ATX w środku i póki co chciałbym kupić do niej płytę główną( z zintegrowaną grafiką + możliwością rozbudowy w przyszłości o Karte grafiki), ram, procesor i SSD (może być niewielki)najmocniejsze jakie uda mi się obecnie kupić w podanym budżecie, co sądzicie o tym pomyśle?

Wyjścia są 2 albo zrobić jak opisałem i za jakiś czas dokupić grafikę, lub poczekać 2-3 miechy i złożyć całego składaka.

Niestety lapek przestaje mi wystarczać do pracy dlatego wolałbym skłaniać się ku 1 rozwiązaniu, możliwa jest też modyfikacja budżetu natomiast na ten moment dość delikatna.

Poradźcie mi jaki sprzęt wchodziłby w grę ewentualnie.

//Ahamoże być bez napędu DVD/ innych czytników kart i pierdół, na to przyjdzie czas

Edytowane przez patryk2323

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam tego kompa teraz w domu żeby tam zajrzeć, ale pamiętam że wcześniej jakaś kaszana tam była (bubble coś tam) i wymieniałem na taki że chodził na nim spokojnie zestaw gf 9800 GT + Core 2 Duo, czy coś Ci to mówi? Jeśli nie to postaram się jaknajszybciej sprawdzić jaki konkretnie tam jest lub poprostu doliczmy jakiś do ceny zestawu nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...