Skocz do zawartości
T4d3u5z

Częste włączanie i wyłączanie wentylatora XTR 550.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z częstym włączaniem i wyłączaniem się wentylatora w półpasywnym zasilaczu XFX XTR 550. Wentylator włącza się na kilka sekund co jakieś 10 sekund, po czym wyłącza. Nie wiem, czy to usterka, ale jest to bardzo denerwujące. Zasilacz kupiony w redcoon, gdzie jest napisane, że ma 5 lat gwarancji. Myślicie, że nadaje się to do zwrotu?

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buda chyba ta:

 

http://www.hardwareheaven.com/reviewimages/fractal-design-node-605-case/fractal-design-node-605-case_install.jpg - ja to ta z sygnaturki (Fractal Node 605) Ciasno, ale chyba z głową buda.

 

Druga sprawa zasilacz, na jakich zasadach on jest pasywny?

 

 

http://ecx.images-amazon.com/images/I/B1vFF-iR8YS.pdf

 

"Hybrid Fan Control allowing the power supply to operate silenty until it reaches 20% load or 25C"
 
20% obciążenia lub 25 stopni - Tak masz? No to 25 st raczej masz ... i tu jest podejrzewam pies pogrzebany, bo to relatywnie niska temperatura.
Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfiguracja: i5 4690k, Asrock Z97M Pro4, MSI GTX 970, 12GB RAM, SSD Crucial 128 GB, HDD WD10EZEX. Konfiguracja chyba nie ma tu dużego znaczenia, bo taka mam od przynajmniej roku, a wentylator zaczął włączać się i wyłączać wczoraj, gdy podłączyłem nowy HDD.

Spróbuję po pracy odłączyć HDD i zobaczę, czy problem pozostanie. Wcześniejszy HDD został upalony (ten sam model).

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez T4d3u5z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...