Skocz do zawartości
mumecki

Problem z wentylatorami.

Rekomendowane odpowiedzi

Problem mam nie tyle z samymi wentylatorami a z ich podłączeniem. Mam obudowę Silentium m45 która ma w defaulcie 3x 120mm Sigma Pro z regulacją obrotów. Kupiłem teoretycznie takie same wentylatory pwm które chciałem zamontować na górze. Problem w tym że wentyle które były zainstalowane mają 3 piny a te które sam kupiłem mają 4. Podłączone są do złącz 3 pin które są w jednej wiązce która wychodzi spod kabla molex. Mają oznaczenia od fan 1 do fan 5. na razie podłączyłem nowe wentyle do sys fan I CPU fan.

 

Pytanie: Czy muszę kupić wentylatory 3 pinowe żeby Podłączyć jednak pod fan 4 i 5? Myślałem że regulacje obrotów mają tylko te z Pwm ale 3 pinowe mogę kontrolować suwakiem na obudowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To możesz dać zdjęcie jednego z 5 złącz, skoro nie udało ci się odpowiedzieć na poprzednie pytanie?

Tak tez myslalem. Przeloze sobie jeden wentylator na cooler CPU i pewnie kupie jakies 2 x3 pinowe do obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz co masz w tej obudowie, że potrzeba ci tyle wentylatorów?

Sam mam niesłabe bebechy i wystarczają mi 2 szt (front i tył).

Kolega lubi mieć przeciąg jak ja...

 

U mnie 2x 120 Fractal na froncie, 2x 120 Corsair za koszykami na hdd

na dachu 2x 140 AAB

i z tylu 1x140 AAB

Podpięte wszystko pod Lamptron FC5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...