Skocz do zawartości
lyft

Wydajność starej integry NVIDIA GeForce7050

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

składam po taniości komputer dla taty. Znalazłem e8400 z mobo i 4gb ram za 150 złotych. Mobo posiada zintegrowaną grafę NVIDIA GeForce7050. Czy wystarczy ona do neta, ewentualnie filmów YT w FullHD? Ewentualnie jaką tanią kartę polecicie do tak prostego zadania?  Chciałbym na kompie zainstalować Win10. 

Edytowane przez lyft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta seria nie już sterowników nawet do win8, nie mówiąc o 10.

Z tanich kart z allegro to Radeon HD3450 albo HD3470. Chyba po 10zl chodziły.

Sterowniki dla Win10 mają prosto z Windows Update, na stronie AMD ich nie znajdziesz.

Wysłano z Lumia 920

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Klaus, dziękuję za odpowiedź, ale niestety części już zamówiłem. Resztę podzespołów na szczęście już mam.

 

@maker3, dzięki za wskazanie problemu ze sterownikami. Faktycznie muszę znaleźć jakąś kartę graficzną. Budżet załóżmy 30-40 złotych. Czy możesz polecić coś używanego z wyjściem najlepiej DVI?

 

Dobrze by było, żeby karta posiadała pasywne chłodzenie - czyli nie musi być wydajna.

 

EDIT: Oczywiście PCIE

 

EDIT2: Znalazłem w rozsądnej cenie HD2400. Jego wsparcie kończy się na Win8, ale czy to będzie podobna historia jak z wymienionymi wcześniej kartami, czyli, że przez Windows Update się zainstaluje?

Edytowane przez lyft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując niesłychane trupy pokroju HD2400 ryzykujesz problemami z nieoczekiwanych powodów w nieoczekiwanych momentach.

 

Jakiegoś HD4770 albo HD5450 nie da się znaleźć za półdarmo?
 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...