Skocz do zawartości
mefistobata

Optymalne GPU do i5 6600 bez k.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, ok. dwa tyg temu złożyłem sobie zestaw komputerowy taki na ile pozwalały fundusze, decyzja o karcie graficznej początkowo była taka iż kupie coś na premierę polaris/pascal. Dziś jednak moje zdanie uległo zmianie. Potrzebuje pomocy w wyborze GPU pod zablokowany procesor i5 6600. Dysponuje kwotą do 1000 zł chce ją jednak wykorzystać jak najlepiej. W centrum uwagi mam gtx 960 / r9 380 / r9 380x . Na starym sprzęcie pod i5 4460 miałem 380 2gb jak i 960 4gb, szczerze mówiąc chyba bardziej zadowolony byłem z gtx. Jednak teraz ciągnie mnie do 380x jednak jak powszechnie wiadomo amd ma duży narzut sterowników na procesor, mój jest jednak bez K. Dlatego pytanie do Was, co w tym przypadku byście zrobili ,co doradzili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj, bo to raczej wał jest, próbowałem kupić te karty kilka dni temu bez wysyłania całości przelewem i nie dało się. :)

Raz się nadziałem na podobny wał, całe szczęście szło za pobraniem i miałem znajomego na poczcie, sprawdziliśmy paczkę i co się okazało? worki z piaskiem, gąbki. Zamawiałem ps4 + 8 gier na dyskach, mega okazja 1300 zł. "Miałeś chłopie przeczucie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze polecam odbiór osobisty (lub wysłać znajomego po nią), wiadomo, że przy takich zakupach trzeba mieć rezerwę w zaufaniu. Telefon podał. Można zadzwonić, popytać i osobiście odebrać lub kurier za pobraniem. Wysyłanie w ciemno przy takich zakupach odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak teraz ciągnie mnie do 380x jednak jak powszechnie wiadomo amd ma duży narzut sterowników na procesor, mój jest jednak bez K.

 

To, że procesor jest bez "K", nie oznacza że jest słaby ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Nemayu

Nabijacie wyświetlenia i bot podbija cenę, a jak nikt nie kupi i nie zagląda opuszcza z powrotem.

Podobnie miałem jak kupiłem wentylatory. W 90% sklepów po 22zł. Kupiłem (w międzyczasie nabiłem po kilka wyświetleń w kilku sklepach) cena podskoczyła do 30-50zł i później opadała we wszystkich(oprócz 2 czy 3) sklepach po kolei.

http://www.ceneo.pl/20447635

Zerknijcie na historię cen.

Ceny pobierane od hurtowni albo od siebie nawzajem i takie cyrki się dzieją.

Edytowane przez Nemayu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...