Jump to content
Sign in to follow this  
mefistobata

Optymalne GPU do i5 6600 bez k.

Recommended Posts

Witam Panowie, ok. dwa tyg temu złożyłem sobie zestaw komputerowy taki na ile pozwalały fundusze, decyzja o karcie graficznej początkowo była taka iż kupie coś na premierę polaris/pascal. Dziś jednak moje zdanie uległo zmianie. Potrzebuje pomocy w wyborze GPU pod zablokowany procesor i5 6600. Dysponuje kwotą do 1000 zł chce ją jednak wykorzystać jak najlepiej. W centrum uwagi mam gtx 960 / r9 380 / r9 380x . Na starym sprzęcie pod i5 4460 miałem 380 2gb jak i 960 4gb, szczerze mówiąc chyba bardziej zadowolony byłem z gtx. Jednak teraz ciągnie mnie do 380x jednak jak powszechnie wiadomo amd ma duży narzut sterowników na procesor, mój jest jednak bez K. Dlatego pytanie do Was, co w tym przypadku byście zrobili ,co doradzili ?

Uważaj, bo to raczej wał jest, próbowałem kupić te karty kilka dni temu bez wysyłania całości przelewem i nie dało się. :)

Uważaj, bo to raczej wał jest, próbowałem kupić te karty kilka dni temu bez wysyłania całości przelewem i nie dało się. :)

Raz się nadziałem na podobny wał, całe szczęście szło za pobraniem i miałem znajomego na poczcie, sprawdziliśmy paczkę i co się okazało? worki z piaskiem, gąbki. Zamawiałem ps4 + 8 gier na dyskach, mega okazja 1300 zł. "Miałeś chłopie przeczucie"

Brałbym GTX960 4GB, np sztukę od Asusa GTX960 DCII OC z oprogramowaniem do łatwego i intuicyjnego podkręcania możliwości karty.

Edited by Keepie

Zawsze polecam odbiór osobisty (lub wysłać znajomego po nią), wiadomo, że przy takich zakupach trzeba mieć rezerwę w zaufaniu. Telefon podał. Można zadzwonić, popytać i osobiście odebrać lub kurier za pobraniem. Wysyłanie w ciemno przy takich zakupach odpada.

Jednak teraz ciągnie mnie do 380x jednak jak powszechnie wiadomo amd ma duży narzut sterowników na procesor, mój jest jednak bez K.

To, że procesor jest bez "K", nie oznacza że jest słaby ...

Niestety u mnie  1096,61 zł

998,99

Może dlatego że zalogowany i zostawiłem u nich ~6k?

Edited by Orgiusz

Niezalogowany i cena też 998,99 zł

Autor obudzi się za 24h i znów napisze, że ma inną cenę ;)

Niezalogowany i cena też 998,99 zł

Autor obudzi się za 24h i znów napisze, że ma inną cenę ;)

Wiosna. Melisa z pomarańczą przed zaglądaniem na forum...

Napisał prawdę. Cena wróciła do normy teraz, tak, że prawdę piszą, ceny, jak na stacji benzynowej, latają jak centrala (bot, czy cuu) każe.

Edited by NostradamuSek
  • Upvote 1

Nabijacie wyświetlenia i bot podbija cenę, a jak nikt nie kupi i nie zagląda opuszcza z powrotem.

Podobnie miałem jak kupiłem wentylatory. W 90% sklepów po 22zł. Kupiłem (w międzyczasie nabiłem po kilka wyświetleń w kilku sklepach) cena podskoczyła do 30-50zł i później opadała we wszystkich(oprócz 2 czy 3) sklepach po kolei.

http://www.ceneo.pl/20447635

Zerknijcie na historię cen.

Ceny pobierane od hurtowni albo od siebie nawzajem i takie cyrki się dzieją.

Edited by Nemayu