Skocz do zawartości
brolly666

Telefon za około 1300 zł pomoc w wyborze.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do kupna nowego telefonu chciał bym wydać około 1300 zł, zależy mi na jak najlepszych podzespołach i najlepiej metalowej obudowie. Zastanawiam się nad HTC One M9, do tej pory miałem wiele telefonów od HTC i zawsze byłem zadowolony. Czy jest jakaś alternatywa dla tego telefonu w podobnym przedziale cenowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do kupna nowego telefonu chciał bym wydać około 1300 zł, zależy mi na jak najlepszych podzespołach i najlepiej metalowej obudowie. Zastanawiam się nad HTC One M9, do tej pory miałem wiele telefonów od HTC i zawsze byłem zadowolony. Czy jest jakaś alternatywa dla tego telefonu w podobnym przedziale cenowym?

 

HTC One M9 kosztuje +- 1600 zł, w tym budzecie np. Samsung Galaxy A7 / OnePlus 2.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie nie przeszkadza Ci telefon tak zwany Chińczyk i brak możliwości dodania własnej karty pamięci (64GB pamięci wbudowanej), to osobiście polecam telefon Redmi Note 3. Miałem okazję z niego korzystać i naprawdę trudno o lepszy telefon. Parametrami spokojnie dorównuje telefonom chodzącym po 2k zł +, a sam kosztuje coś w okolicach tysiąca. Z tego co pamiętam to ma metalową obudowę i z pewnością jest sprzętem godnym polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...