Skocz do zawartości
bpjl

Facebook - przekształcenie strony w prywatny profil

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Czy jest możliwe przekształcenie strony na FB w prywatny profil? Stronę założyłem sam. Nie jest ona wynikiem automatycznego przekształcenia ani niczego takiego.

 

A może lepiej po prostu ją usunąć i założyć na nowo jako zwykły profil?? Tylko jak wtedy z dostępnością nazwy i maila do niej przypisanego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem myślenia należy usunąć wszelkie tematy z oślej łączki. Bo co tutaj robią kulinaria, sport, motoryzacja i setki innych tematów nie związanych ze sprzętem IT.

 

Myślałem że ośla łączka na forum założona jest dla dowolnych tematów nie pasujących do innych działów. Cóż mylić się jest rzeczą ludzką.

 

Ale tak na przyszłość - proponuję z takim bólem [gluteus maximus] udać się do lekarza nie do internetu.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie masz racje, ale też w żadnym dziale nie powinno się zadawać pytań dla których odpowiedź da się znaleźć w kilka sekund.

 

Zadałeś sobie imo większy trud zakładając nowy temat niż wyszukując prostą frazę w google.  Pytanie, czy z lenistwa czy w przeświadczeniu, że ktoś ma obowiązek przestawić Ci odpowiedź na tacy?

 

Pomijając, że fb ma całkiem pokaźne centrum pomocy, gdzie powinieneś zajrzeć w pierwszej kolejności.

https://www.facebook.com/help/205056142869433

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tez znalazłem jednak jak pisałem powyżej moja strona nie jest wynikiem automatycznej konwersji. Sam ją założyłem. Dlatego nie wiem czy można coś takiego zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisując dokładnie to samo zapytanie w szukajkę facebooka (ta od tematów supportu) bodajże w 3 temacie jest odpowiedź na Twoje pytanie. Zadajesz takie pytanie, na które zna odpowiedź tylko facebook. Z tego co wyczytałem to się nie da tego zrobić.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisując dokładnie to samo zapytanie w szukajkę facebooka (ta od tematów supportu) bodajże w 3 temacie jest odpowiedź na Twoje pytanie. Zadajesz takie pytanie, na które zna odpowiedź tylko facebook. Z tego co wyczytałem to się nie da tego zrobić.

 

Piękne podsumowanie tematu autora. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...