Skocz do zawartości
FireBird

Roccat - strona nie działa poprawnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Chciałem pobrać sterowniki do nowo zakupionej Pure Kone Black Edition, jednak kiedy wchodzę na stronę producenta: http://www.roccat.org/en-PL/Home/Overview/ nie ma dostępnych żadnych zakładek, więc siłą rzeczy nie mogę wybrać odpowiedniego modelu i pobrać jakichkolwiek rzeczy. Czy tylko mi ta strona się wyświetla w tak okrojonej wersji?

 

Tu od 1:10 możecie zobaczyć jak to powinno wyglądać:

https://www.youtube.com/watch?v=Q0kPEjpDmAc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynk. I faktycznie są widoczne u Ciebie zakładki i cała reszta, jak na tym filmie?

Otworzyłem stronę na laptopie i też to samo - zupełnie brak jakichkolwiek odnośników, zakładek itp. Jedynie jakieś 3 newsy i nic więcej.

 

Tak to wygląda: roccat+web.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety - ani Chrome, ani IE, ani Firefox w żadnym z trybów nie potrafią wyświetlić tej strony inaczej niż na załączonym obrazku w moim poście powyżej.

Czy wszystkim otwiera się ona w pełnej krasie jak na filmie załączonym w pierwszym poście?

Edytowane przez FireBird

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za chęci, ale niestety już tak też z jakiegoś linku próbowałem i znowu jakieś bzdury tylko się pojawiają, nic konkretnego (zdjęcie w załączniku).

Spróbuję ogarnąć czym jest wspomniany przez Ciebie 'av/is' i może faktycznie coś blokuje. Ale jeśli miałoby to być związane z konkretnym komputerem/systemem, to już na czyimś laptopie powinno się normalnie wyświetlić. Ale może to się tyczy sieci o czym piszesz, zobaczę.
W najgorszym wypadku sprawdzę jeszcze na kilku innych maszynach i jak któraś będzie poprawnie wyświetlać, to pobiorę plik i sobie skopiuję.

 

post-177331-0-56824000-1461060473_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...